Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

BlockBuster Puzzle

Рейтинг:
8,6
(6 875 голосів)
Розробник:
Clever Apps
Звільнений:
травень 2024 р.
Останнє оновлення:
травень 2024 р.
технології:
HTML5
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(Android)
Класифікація:

BlockBuster Puzzle - це гра на кшталт тетрісу, де ви поєднуєте різнокольорові блоки так, щоб вони зникали з ігрового екрану. Відкривайте нові сфери та завдання в міру проходження, насолоджуючись яскравою графікою та захоплюючим ігровим процесом. З кожним наступним рівнем доводьте свою майстерність справжнього майстра головоломок.

Як грати в BlockBuster Puzzle

У грі є кілька підручників, які допоможуть вам розібратися з керуванням і стратегією, але це може не знадобитися, оскільки гра досить проста. Ви отримуєте ряд блоків різної геометричної форми, розміщених збоку ігрового екрану. Клацніть на той, який ви хочете перемістити, і перенесіть його на ігрове поле.

Кожна геометрична фігура може підходити або не підходити одна до одної на ігровому полі - тут вам знадобиться ваше стратегічне око. Розмістіть кожну геометричну фігуру на ігровому полі так, щоб отримати одну повну лінію з блоків без проміжків. Коли ви це зробите, вся лінія зникне.

Різні раунди дозволять вам зібрати більше очок, оскільки деякі блоки засліплюють коштовні камені, які коштують дорожче. Можливо, вам підкажуть кілька ходів, наприклад, очистити дошку або відмінити ваш останній хід. Прислухайтеся до підказок, адже вони зазвичай допомагають вам вийти з глухого кута.

Дата виходу

  • Лютий 2024 (Android)
  • Травень 2024 (HTML5)

Платформи

  • Веб-браузер (десктопний та мобільний)
  • Android

Більше подібних ігор

Головоломка BlockBuster - це одна з тих ігор, що очищають розум, в яку можна сидіти годинами і грати. Якщо ви хочете більше подібних ігор, перегляньте нашу категорію головоломок або спробуйте ігри зі схожою атмосферою, як-от Пасьянс чи Витирання слів, або ж можете одразу перейти до класики - Тетрісу.

Останнє оновлення

23 трав. 2024 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Google Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама