BlockTanks.io

34 936
рейтинги
8,4

BlockTanks - це io. гра з битвами танків у режимі онлайн. Оберіть улюблений ігровий режим і стріляйте, щоб знищити ворожі танки та збільшити кількість очок. Ви можете грати самостійно або у складі команд. Знаходьте поліпшення, щоб отримувати перевагу та домінувати у таблиці лідерів!

Як Грати

Оберіть свій режим

Оберіть бажаний режим гри у випадаючому меню. Ви можете брати участь у смертельних матчах у режимах королівської битви, payload, “кожен сам за себе” або у складі команди.

Знищуйте ворожі танки

Просто стріляйте по ворожих танках, щоб збільшити кількість очок. Карти спроектовані для тактичної стрільби. Використовуйте стіни як прикриття так само, як і у будь-якому шутері. Реагуйте та дійте швидко! 

Знаходьте нову зброю

Кожен гравець починає гру з базовою танковою гарматою. Але у грі є різне озброєння, включаючи ракети, гранати, дробовики тощо. Ви можете знайти цю зброю розкиданою по всій карті та перемикати її за необхідністю. Також зброя залишається після вбитих танків. 

Подібні ігри

У нашій колекції ігор про танки є безліч багатокористувацьких ігор. Tank Off 2 - це онлайн-гра з битвами танків у 3D-форматі. Варто перевірити, чи подобаються вам багатокористувацькі битви танків! Перегляньте наші останні .io ігри, щоб отримати ще більше динамічного екшену в онлайні!

Дата випуску

Травень 2018 року

Розробник

Гра BlockTanks.io була створена Karate Fox Studios.

Платформа

Веб-браузер (на комп’ютері та мобільних пристроях)

Проходження

Управління

  • WASD – переміщення
  • Ліва кнопка миші - стрільба
  • Колесико миші / Q / E – перемикання зброї
  • TAB – відображення команд
  • SHIFT – відкрити меню 
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама