66 446
рейтинги
9,1

Bonk.io - це .io-гра, у якій ви змагаєтеся з ішними гравцями (до 8 осіб). Завдання полягає в тому, щоб здобути перемогу над противниками, штовхнувши їх на смертоносні об'єкти (або за межі карти). Крім того, ви можете спостерігати, як гравці роблять це самостійно. Перемагає той, хто вижив останнім.

Як грати у Bonk.io

Основи гри

Параметри для швидкої гри дозволяють відразу ж грати у Bonk.io. Використовуйте клавіші зі стрілками для переміщення та X для того, щоб зробити свою кульку більш важкою та щоб її було важче штовхати. Основна задача - зіштовхнути ваших противників з карти або завдати їм таких ушкоджень, щоб вони вибухнули.

Вбивайте ворогів своїми стрибками, переміщуйтесь і утримуйте X, щоб стати важчим і рухати платформи з об'єктами. Під час гри ви звикнете до її механіки. Кожен рівень ставить перед вами нову задачку - ви повинні бути у повній готовності та швидко оцінювати ситуацію.

Налаштування

Налаштуйте свого персонажа (кульку) відповідно до своїх уподобант і бийтеся з трьома іншими учасниками на одній із сотень різних карт, що налаштовуються самими гравцями. Ви можете створювати свої власні карти у Bonk.io, використовуючи редактор рівнів.

Інші подібні ігри

Серед наших ігор з фізикою ви знайдете широкий вибір ігор, в основі геймплея яких лежить фізика. До деяких популярних ігор з фізикою відносяться Stickman Supreme Duelist 2 і Tug the Table.

Характеристики

  • Захоплюючі та динамічні багатокористувацькі матчі
  • Різні ігрові режими для нових випробувань
  • Активна інтернет-спільнота, починаючи з 2016 року
  • Створюйте власні карти, які можуть використовуватися іншими гравцями

Розробник

Гра Bonk.io була створена Чазом, лондонським розробником ігор, який раніше створив такі ігри, як Tiny Tanks, Project Gungame тощо.

Дата першого випуску

Вересень 2016 року

Платформа

Веб-браузер (HTML5)

Проходження

УправлінняВикористовуйте клавіші стрілок для переміщення.

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама