Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Bonk.io

Рейтинг:
9,0
(79 791 голосів)
Звільнений:
серпень 2016 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop-only)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Bonk.io - це онлайн-фізична гра .io, в якій ви змагаєтеся з до восьми гравцями. Мета полягає в перемозі над ваших супротивників, тягнучи їх у смертельні об’єкти (або ззаду мапи). Альтернативно, ви можете спостерігати, як гравці це роблять самі з собою. Остання залишаються особою переможцем.

Як грати в Bonk.io

Основи

Функція швидкої гри дозволяє вам відразу грати в Bonk.io. Використовуйте клавіші зі стрілками для руху і клавішу "X", щоб зробити своє коло важчим для тягання. Основна мета полягає в тому, щоб витягнути ваших супротивників з мапи або зробити їх настільки пошкодженими, що вони вибухнуть.

Коли ви стрибаєте, ви можете атакувати ворогів, а також рухатися та утримувати клавішу "X", щоб набрати вагу та пересувати об’єкти. Граючи, ви звикнете до механіки гри. У кожному рівні є своє завдання, тому вам потрібно бути впевненими та швидко оцінювати ситуацію.

Налаштування

Налаштуйте свій персонаж (коло) на свій смак і змагайтеся з трьома іншими гравцями на одній з сотень різних карт, створених гравцями. Ви можете створювати свої власні карти у Bonk.io, використовуючи редактор рівня.

Інші ігри, схожі на цю

Наші фізичні ігри мають широкий вибір ігор, в яких фізика в центрі геймплею. Stickman Supreme Duelist 2 є популярною грою в цій категорії. Для додаткових онлайн-баталій є й інші популярні ігри, які варто спробувати, такі як Snake.io та Ev.io.

Особливості

  • Захоплюючі та швидкі мультіплеєрні матчі
  • Різноманітні режими гри для нових викликів
  • Активна онлайн-спільнота з 2016 року
  • Створюйте власні кастомні карти для інших гравців!

Розробник

Bonk.io розроблена Chaz, гейм-девелопером з Лондона, який раніше створив Tiny Tanks.

Дата першого випуску

Вересень 2016

Платформа

Веб-переглядач (HTML5)

УправлінняВикористовуйте клавіші стрілок для переміщення.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама