Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Build and Crush

Рейтинг:
8,8
(135 264 голосів)
Розробник:
Ctrl4ltDel
Звільнений:
травень 2024 р.
Останнє оновлення:
червень 2024 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформа:
Browser (desktop-only)
Класифікація:

Build and Crush - це багатокористувацька гра, в якій ви можете будувати та розбивати речі. Виберіть свою власну розвагу!

Як грати в Build and Crush

Будувати

Розміщуйте блоки або тварин, щоб створити щось цікаве. Є звичайні блоки (цегла, граніт, скло, дерево, листя та ін.) та кольорові блоки. Кожен блок може мати кілька варіантів: колону, сходи і трикутник. Не забудьте зберегти свою будівлю, і коли будете задоволені результатом, зможете одним кліком зробити її публічною, натиснувши кнопку «Зробити публічним».

Розбивати

Ось тут починається веселощі. Виберіть випадкову будівлю і скористайтеся різноманітною зброєю, щоб все підривати. Вибухайте все зітнтом, викриваючи з гармати, спровокуйте землетрус або підпаліть усе! Псст, якщо хочете одним кліком знищити все, скористайтесь атомною бомбою. Вже скоро також буде доступний режим багатокористувацької гри в реальному часі, де ви зможете змагатися з іншими гравцями, захищатися від зомбі та робити інші круті штуки!

Багатокористувацький режим: Робіть спільну справу з іншими гравцями в різних режимах гри.

Дата виходу

листопад 2019

Розробник

Ctrl4ltDel створили Build and Crush.

Платформа

Веб-браузер

Більше ігор, схожих на цю

Якщо вам подобається Build and Crush, вам можуть сподобатися і інші ігри з нашого широкого вибору екшн-ігор. Ви також можете спробувати кілька з наших більш популярних ігор, таких як Jacksmith, Cuphead або Battleship.

Останнє оновлення

05 черв. 2024 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама