Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Crazy Descent

Рейтинг:
8,7
(58 348 голосів)
Розробник:
AM
Звільнений:
травень 2024 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

Crazy Descent - це гоночна гра, яка ставить перед вами завдання позмагатися з суперниками високо у небі. Витісняйте суперників з траси, уникаючи перешкод, таких як величезні кеглі для боулінгу, і будьте першим, хто перетне фінішну лінію. Їдьте якомога швидше, але будьте обережні, щоб не потрапити на обертаючіся шипи, краї урвищ, суперників та не витратити забагато часу. О, і ви також будете хотіти випередити своїх опонентів! Міні велике досягнення.

Як грати в Crazy Descent

Crazy Descent - це симулятор уявної гоночної траси у небі. Коли ви надто близько підходите до краю, ви починаєте відчувати віртовіз або ще гірше - вам доводиться починати все спочатку. У грі є вбудовані захисні бар'єри, тому ваша найбільша проблема - не впасти.

Найбільша проблема - це перешкоди, такі як гігантські шарутні кулі, обертаючіся шипи та інші. Будьте уважними як ви дотримуєтесь користі та перевершуєте своїх суперників.

Чим більше автомобілів ви знищите на шляху до фінішної лінії, тим більше очок ви отримаєте. Очки дозволять вам отримати доступ до нових та захопливих карт для завоювання, кожна з яких має свої власні виклики та перешкоди.

Поради

Уникайте спроб показів стрибків. Мета гри - їхати прямо. Ви не отримаєте додаткові очки за шоу бізнес.

Дата випуску

Травень 2024 року

Платформа

Веб-браузер (настільний та мобільний)

Не можете набратися достатньо адреналіну від реву двигуна? Знайдіть схожі ігри у нашій категорії гонок або оберіть з популярних назв, таких як Moto X3M, Drift Hunters або Drift Boss та готуйтесь до відчуття екстриму.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама