66 276
рейтинги
9,2
Derby Crash 3 - станьте елітним водієм руйнівником! Третя глава серії з типологією відомих ралійних автомобілів, Derby Crash. Оновлена ​​графіка стала набагато реалістичнішою завдяки дуже великому ігровому полю з відкритим горизонтом, в якому ви зможете швидко проїхати різні вторинні вулиці та керувати могутнім танком!

Як і в попередніх версіях цієї гри на водіння, вам даний шанс дослідити прекрасний відкритий світ та перевірити свої навички водіння. Головною метою дербі на знесення є розбити свою машину і спричинити хаос - ви можете зробити саме це в цій приголомшливій грі!

Реалістичне водіння та управління

Ця гра надає користувачам реалістичний досвід водіння. Автомобілі виглядають чудово, а відкритий світ також детально викладений і відтворений у прекрасній 3D-графіці за допомогою ігрового двигуна Unity. На додаток до цього, управління легко вивчити - використовуйте клавіші WASD для керування рульовим управлінням та прискоренням, а мишку - для зміни виду камери.

Щоб будувати на цих реалістичних елементах управління, автомобілі теж обробляють виключно. Їзда реалістична, а перерви та рульове управління відповідні. Ви також можете здійснити дивовижні дрифти та трюки, як тільки звикнете до того, як поводиться машина.

Вибирайте з низки епічних автомобілів

Ще одним чудовим моментом щодо Derby Crash 3 є цілий ряд крутих транспортних засобів, якими можна керувати. Для початку є вибір надшвидких спортивних автомобілів за зразком сучасних автомобілів, таких як Porsches та Ferraris. На додаток до цього, ви можете керувати дивовижною броньованою коробкою та величезним бойовим танком у комплекті з діючим каноном!

Який би ви не вибрали транспортний засіб, ви обов’язково отримаєте задоволення від водіння та дослідження кожного сантиметру величезного відкритого світу. Пам’ятайте, що під час гри ваш транспортний засіб буде отримувати підвищений збиток - ви побачите зношеність кузова та рами. Будьте обережні, оскільки транспортний засіб може вибухнути!

Отримуйте задоволення та вдосконалюйте свої навички водіння на дербі знесенні сьогодні у третій партії цієї дивовижної гри за кермом!

Дата випуску

Лютий 2020

Розробник

Derby Crash 3 розроблений Roberto Mulas aka Ciorbyn. Ви також повинні спробувати WrongWay, ще одну фантастичну гру від нього!

Платформа

веб-браузер

Проходження

Елементи управління

  • WASD або клавіші зі стрілками = їхати
  • Space= ручне гальмо
  • Enter = повернути на місце
  • C = змінити камеру
  • R = ремонт
  • T = часові рамки

Більше ігор у цій серії

Реклама
Показати менше
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама