Логотип CrazyGames.com.ua
111 087
рейтинги
9,3

Derby Crash 3 - станьте елітним водієм-руйнівником у третій частині серії ігор Derby Crash з типологією відомих ралійних автомобілів. Оновлення ​​графіки надало грі більшої реалістичності, у тому числі завдяки дуже великому ігровому полю з відкритим горизонтом, де ви можете розганятися на проїзних частинах та керувати могутнім танком!

Як і в попередніх частинах цієї гри про водіння, у вас є можливість досліджувати прекрасний відкритий світ та перевірити свої навички водіння. Головна мета ігор з руйнівними дербі – розбивати машини та сіяти хаос – та саме це ви можете робити у цій приголомшливій грі!

Реалістичне водіння та управління машиною

Ця гра надає користувачам реалістичний досвід водіння. Автомобілі виглядають круто, а відкритий світ відтворений дуже детально та з чудовою 3D-графікою завдяки ігровому движку Unity. Окрім того, техніку водіння легко опанувати - використовуйте клавіші WASD для керування рулем та прискоренням, а мишку - для зміни виду камери.

Завдяки реалістичному керуванню, управління автомобілями також стає виключним. Їзда є дуже реалістичною, а гальма та руль - дуже чутливі. Ви також можете здійснювати дивовижні дрифти та трюки, як тільки звикнете до управління машиною.

Обирайте з низки епічних автомобілів

Ще одним чудовим моментом гри Derby Crash 3 є цілий ряд крутих машин, якими ви можете керувати. Для початку, вашому вибору представлені надшвидкі спорткари на зразок сучасних автомобілів, таких як Porsches та Ferraris. На додаток до цього, ви можете керувати дивовижною броньованою коробкою та величезним бойовим танком у комплекті з робочою гарматою!

Яку б машину ви не обрали, ви обов’язково отримаєте задоволення від водіння та дослідження кожного сантиметру величезного відкритого світу. Пам’ятайте, що під час гри ваш транспортний засіб отримуватиме все більше пошкоджень - ви побачите зношеність кузова та рами. Будьте обережними, оскільки машина може вибухнути!

Розважайтеся та вдосконалюйте свої навички водіння на руйнівному дербі у третій версії цієї дивовижної гри вже сьогодні!

Дата випуску

Лютий 2020 року

Розробник

Гра Derby Crash 3 була розроблена Роберто Муласом (Ciorbyn). Ми також рекомендуємо вам зіграти в іншу фантастичну гру цього розробника - WrongWay!

Платформа

Веб-браузер

Проходження

Управління

  • WASD / клавіші зі стрілками - їзда
  • Пробіл - ручні гальма
  • ENTER – повернути автомобіль у вихідне положення
  • C - змінити камеру виду
  • R – ремонт автомобіля
  • T - часові рамки 
Реклама

Більше ігор у цій серії

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама