399
рейтинги
8,3
Desert Operations це безкоштовна військова стратегія MMO. Як і багато ігор на RTS, ви повинні збирати ресурси та розширювати базу, щоб отримати нові можливості. Станьте лідером своєї нації, вступайте в тактичну війну та домінуйте у грі. Ця гра перевіряє ваші стратегічні та економічні навички проти тисяч гравців по всьому світу.

Desert Operations

Створюйте, розширюйте та керуйте військовою цивілізацією - все це у вашому веб-браузері. Desert Operations дають вам контроль над армійською операцією в пустелі. Ви повинні розширити свою базу, створити та модернізувати підрозділи, щоб збільшити бойову силу та домінувати в грі, будучи найпотужнішим лідером.

Будівництво конструкцій - це перший етап створення функціональної бази. Це дозволить розблокувати подальші варіанти, більше будівель та більше землі для розширення та розвитку масивної бази з розширеними можливостями. Ви також розблокуєте оновлення для своїх підрозділів. Коли ви створили свою базу, ви можете віднести її до громади та поставити її на перевірку.

Громада

Поставте свою базу на випробування в онлайн-сутичці проти інших гравців, щоб побачити, хто має найепічнішу базу та передові військові сили. Поспілкуйтеся з іншими гравцями або пограйте з друзями.

Схожі ігри

Хочете грати в більше безкоштовних стратегій або ігри MMO? Ознайомтесь із наведеними нижче назвами.

Forge of Empires - це стратегічне будівництво основи MMO, де ви будуєте цивілізацію від кам'яної доби до сучасності.

Якщо вам подобаються футуристичні науково-фантастичні теми у ваших стратегіях MMO, перегляньте Battle for the Galaxy. Створіть базу в космосі і воюйте з ворогами за галактики.

Feudal Wars - це також відмінна гра RTS з побудовою бази та битв, встановлених у епоху феодалів.

Розробник

Gamigo створив цю гру.

Платформа

Веб-браузер

Проходження

Керування

Мишка та клавіатура.

Реклама
Показати менше
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама