Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Desert Riders: Car Battle Game

Рейтинг:
9,2
(32 190 голосів)
Розробник:
SayGames
Звільнений:
лютий 2024 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Класифікація:

Desert Riders: Car Battle Game - це казуальна гра-стрілялка, в якій ви ведете інтенсивні бої зі зброєю на обладнаному автомобілі. Боріться з різними ворогами, використовуючи асортимент зброї, автомобілів та покращень. Розривайте інші автомобілі навполіс і боріться з хитрими босами. Погрузьтесь у пустелю і починайте стріляти!

Як грати

Беріть участь у захоплюючих автомобільних боях

Desert Riders пропонує захоплюючий досвід з простим керуванням для безшовного бою. Випробуйте себе проти різноманітних ворогів, включаючи мотоцикли, спортивні автомобілі, поліцейські машини та броньовані вантажівки. Підіриваючи автомобілі, ви розриваєте їх на шматки у захопливому спектаклі руйнування. Здійснюйте перестріли біля будівель у сповільненому режимі для отримання бонусних винагород, накопичуйте нейтралізацію ворогів, щоб продовжувати рівні, і заробляйте додаткові очки за точні постріли в голіву!

Перетинайте апокаліптичні світи

Просуньтесь через різноманітні дистопічні ландшафти, кожен з яких має свої особливі виклики та території. Протестуйте свою стійкість у особливо складних битвах з босами та продемонструйте свою вогневу потужність та броню в ефектному спектаклі домінування.

Тут є безліч нових предметів та покращень до розблокування. Кожного разу, коли ви завершуєте світ, ви отримуєте дві нові зброї, щоб стріляти в наступних битвах. Коли ви переходите на нову територію, ви зможете оснастити ці зброї та інші покращення, такі як здоров'я та броня.

Використовуйте покращення

На початку кожного рівня ви можете вибрати з асортименту підсилювачів, щоб покращити свою гру. З різних можливостей від лазерної та плазмової зброї до блискавок, броні та покращення здоров'я, ви можете налаштувати свій підхід до кожного виклику для максимальної ефективності.

Покращуйте та налаштовуйте свій автомобіль

Завойовуйте рівні та досягайте важливих досягнень, щоб розблокувати скарбниці, наповнені винагородами. Використовуйте ці нагороди, щоб змінювати та покращувати свій автомобіль в автосервісі. Розблокуйте різноманітні автомобілі, включаючи ретро-та рідкісні моделі, та налаштуйте свою поїздку з понад 70 варіантами настройки коліс, бамперів, вихлопних систем, двигунів та фарбування.

Ця гра зі стрільбою та автомобілів має все: швидкий геймплей, захоплюючий азарт та круті автомобілі та зброю. Сідайте за кермо й починайте діяти! Грайте в Desert Riders в Інтернеті зараз та дайте газу!

Інші ігри, схожі на цю

Ви вже закінчили грати у Desert Riders: Car Battle Game? Якщо вам подобаються ігри з руйнуванням та хаосом, є ще багато інших ігор, які ви можете спробувати наступними. Перевірте BattleDudes та Time Shooter 2 для ще більшого замесу!

Дата випуску

  • Червень 2020 (Android та iOS)
  • Лютий 2024 (WebGL)

Платформи

  • Веб-браузер (для комп'ютера та мобільних пристроїв)
  • Android
  • iOS

Відео ігрового процесу

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама