Логотип CrazyGames.com.ua
754 773
рейтинги
9,1

Fireboy and Watergirl 1: Forest Temp - це перша гра, яка розпочала серію ігор про Fireboy і Watergirl. У цій пригодницькій грі, ви управляєте двома персонажами-стихіями та повинні провести їх через низку храмових сполук.

Головним викликом у грі Fireboy and Watergirl 1 є те, що ви повинні управляти переміщенням ОБОХ персонажів одночасно. Ви можете спробувати зробити це самостійно, або запросити друга пограти разом!

На кожному рівні є завдання, які може виконати лише один із персонажів, та вам необхідно клацати перемикачі та виконувати певні дії, щоб обидва персонажі могли прогресувати по грі.

На кожному рівні ви повинні якомога швидше збирати різні кристали та розв'язувати головоломки. Завдяки безлічі цікавих рівнів, веселому геймплею та милій графіці, ця гра – суцільна розвага та фантастичний платформер!

Як грати персонажами вогню та води

Обома персонажами - Fireboy і Watergirl - гравці управляють за допомогою клавіш зі стрілками. Клавіші з лівою та правою стрілками управляють одним персонажем, тоді як клавіші A і D - іншим. Завдяки своєму подвійному управлінню Fireboy and Watergirl також є крутою грою для двох гравців.

Кожен із 30+ рівнів має різний набір задач. Гравці повинні добре продумати порядок дій, який Fireboy і Watergirl виконуватимуть під час їх подорожі по рівням храму лісу. Наприклад, вогонь не може ходити по озерам з блакитною водою.

Спробуйте інші ігри з Fireboy і Watergirl

На нашому сайті Crazygames ви знайдете усю колекцію ігор про Fireboy і Watergirl. Переходьте на них прямо тут:

Чому б не зіграти у всі ці веселі ігри та не насолодитися пригодами-головоломками з двома персонажами вже сьогодні?

Дата випуску

Гра Fireboy and Watergirl 1: Forest Temp вийшла 19 листопада 2009 року у Flash-форматі. Вона була оновлена у травні 2018 року для HTML5, та в неї можна грати як у комп’ютерному, так і мобільному браузерах.

Розробник

Гра Fireboy and Watergirl 1: Forest Temp була створена Ослом Альбетом.

Характеристики

  • Ви можете одночасно управляти обома персонажами або запросити друга грати разом
  • Небезпека у кожній карті
  • Складні головоломки для вирішення
  • Покрокова інструкція, яка допоможе вам пройти кожен із рівнів

Платформа

Веб-браузер (на комп’ютері та мобільних пристроях)

Проходження

Управління

  • Клавіші зі стрілками - управління Fireboy
  • WASD - управління Watergirl  
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама