Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Fireboy and Watergirl 2: Light Temple

Рейтинг:
9,0
(217 883 голосів)
Звільнений:
липень 2018 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Вікі-сторінки:

Fireboy і Watergirl 2: Світловий Храм є другою кооперативною платформерною грою у серії Fireboy і Watergirl. У цій пригоді використовуйте світло та відображення, щоб подолати головоломки. Всього є 40 рівнів, які потрібно завоювати!

Як грати

Грайте разом

Fireboy і Watergirl 2: Світловий Храм найкраще грати разом з другом. Використовуючи одну клавіатуру, ви та ще один гравець зможете керувати Fireboy та Watergirl у лабіринтах головоломок.

Використовуйте свої навички

Використовуйте силу води, вогню та командну роботу, щоб подолати складні ситуації. Обидва персонажі мають унікальні навички, які потрібно використовувати, щоб пройти різні частини кожного рівня. У цьому виданні гри є 40 рівнів, тому випробувань більше, ніж раніше.

Використовуйте світло на свою користь

У грі Fireboy і Watergirl 2 світло широко використовується для прогресу на рівні. Ви будете використовувати світло спільно з дзеркалами, щоб направляти промені на кнопки та інші пристрої, які відкривають двері та переміщують ліфти.

Серія Fireboy і Watergirl

Fireboy і Watergirl - це популярна серія платформерних ігор, в яких потрібно працювати разом, щоб подолати проблеми. Це друга гра в серії. Перегляньте інші частини серії нижче:

Інші ігри для двох гравців

Завітайте до нашої колекції ігор для двох гравців для великого вибору ігор, які ви можете грати з друзями як локально, так і онлайн. Stickman Supreme Duelist 2 та Soccer Legends 2021 - два чудові варіанти для гри багатокористувацького режиму.

Особливості

  • Грайте разом з другом
  • Спільно працюйте, щоб подолати кожен рівень
  • 40 етапів для проходження у Храмі Світла
  • Використовуйте світло для розгадування головоломок

Дата випуску

Початкова дата випуску гри - жовтень 2010 року як гра Flash. Вона була оновлена з використанням технології HTML5 у липні 2018 року.

Розробник

Цю гру розробила команда Oslo Albet.

Платформа

Ця гра є веб-браузерною грою.

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама