Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Happy Wheels

Рейтинг:
8,9
(83 038 голосів)
Звільнений:
червень 2022 р.
технології:
Flash (emulated)
Платформи:
Browser (desktop-only), App Store(iOS)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Happy Wheels - це гра в жанрі регдолл з боковою прокруткою, яка пропонує фізику роздрібленого чоловічка. Навігуйте через рівні, використовуючи одного з кількох унікальних персонажів, не бувши розірваним на частини. Здається легко? Подумайте знову. Happy Wheels була однією з перших браузерних ігор, яка використовувала фантастичну фізику регдолл як ключовий елемент гри.

Happy Wheels

Happy Wheels вийшла у 2010 році і швидко завоювала світ браузерних ігор своїми незвичайними механіками, дивними персонажами та складними рівнями, створеними користувачами. І сьогодні вона доступна в своїй оригінальній формі, дозволяючи вам досліджувати геніальні рівні, створені гравцями, та випробувати різних персонажів у грі.

Рівні

В Happy Wheels ви можете грати в багатьох оригінальних та створених користувачами рівнях. Тут ви знайдете безліч варіантів, деякі з яких легше проходити з певними персонажами. Залежно від рівня, ви можете проїхати на своєму інвалідному візку через шлунок або пройти крізь ліс на розлюченому коті.

Мета кожного рівня різна: від досягнення кінця до збору всіх жетонів. Деякі рівні не мають чіткої мети. Ви також можете самі створювати свої треки і ділитися ними з рештою світу, щоб протестувати їх.

Персонажі

Початкові 4

Персонажі Happy Wheels далекі від конвенційних героїв платформерів. Вони не мають надприродних сил, вони - звичайні люди. Перший персонаж - Колясочник, трохи збитий вигляд на чоловіка похилого віку у візку з реактивним двигуном. Як можна здогадатися, такий візок досить складно керувати без серйозних травм.

На відміну від нього, Сегвейник трохи простіше керувати і є популярним серед досвідчених гравців Happy Wheels. Ще два персонажі гри - Нерозсудливий тато (який не дуже розумно возить свою дитину на задньому сидінні) і Ефективний покупець, який їздить на мобільній платформі.

У кожного персонажа в Happy Wheels є унікальні вміння. Сегвейник може стрибати, а Колясочник може швидше рухатися за рахунок реактивних двигунів. Дізнайтеся більше про вміння персонажів Happy Wheels.

Нові персонажі

Як Happy Wheels продовжувала радувати геймерів кривавими розвагами, з'явилися й нові персонажі. Серед них Мопедні Парочки, Людина-газонокосарка, Провідник, Санта Клаус, Людина на пого-стику, Нерозсудна мама та Гелікоптер.

Схожі ігри

Чи є така гра, як Happy Wheels? Звісно, від появи цієї гри з'явилося багато інших ігор з веселою фізикою регдолл та складною механікою. Одна з таких викликів - Short Life 2, безпощадовна кривава гра, де ви, як лялькар, неловко керуєте регдолл чоловічком, проходячи різні смертоносні перешкоди. Якщо ви шукаєте звичайний платформер без дивної фізики, спробуйте OvO.

Перегляньте наші ігри про ляльок та криваві ігри для більше подібних заголовків!

Особливості

  • Безліч рівнів, створених користувачами, для гри
  • Багато смішних способів зустріти свою долю
  • Різні персонажі з різними перевагами
  • Проектуйте та будуйте власні рівні

Платформи

Ця гра доступна онлайн у вашому браузері, а також у вигляді додатку для iOS та Android.

Дата випуску

Червень 2010

Розробник

Цю гру розроблено компанією Total Jerkface / Fancy Force LLC. Дизайнер гри - Джим Бонаккі.

Відео ігрового процесу

Реклама
Apple Store Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама