Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Fork N Sausage

Рейтинг:
9,0
(54 876 голосів)
Розробник:
SayGames
Звільнений:
травень 2024 р.
Останнє оновлення:
червень 2024 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Класифікація:

Fork N Sausage - це жвава головоломка, в якій вам доведеться провести жваву сосиску через низку божевільних перешкод, щоб дістатися до вашої виделки. Перевертайте, крутіться і підстрибуйте на своєму шляху через рівні, сповнені гумору та складних фізичних головоломок. Доведіть свою майстерність і переконайтеся, що ви справді здатні пройти цю смішну та динамічну пригоду!

Особливості

★ Сотні рівнів тщо так було спроектовані та хитромудрі фізичні головоломки, в яких ви та ваша маленька сосиска зіткнетеся з жорстким, гострим та виконуємим приладами світом сучасної кухні. Перевертайтеся і відскакуйте від стін, доки нарешті не оволодієте силами, що працюють на рівні, і не знайдете шлях до своєї улюбленої видїлки.

★ Прогресуйте через гру, щоб розблокувати захопливі нові механізми. Кожні кілька рівнів ви отримуватимете поштову посилку з новим шикарним кухонним приладдям або божевільними прикрасами - каструлі, сковорідки, тостери, вентилятори, пилки, бігові доріжки, желе, ножі 🔪, бомби 💣, портали, гумові качки та багато іншого. Вони можуть допомогти вашій сосисці підстрибнути та перекинутися на виделку, або зупинити її на шляху (і, можливо, навіть розрізати на шматочки), але вони гарантовано додадуть божевільної веселощі.

★ Досягайте надважких рівнів босів для розширеного виклику, який справді залучить ваш розум і координацію, оскільки кілька механік гри вступають в дію одночасно, створюючи надзвичайно складні, але дуже задовільні полоски перешкод.

★ Збирайте всі монети, які зможете на рівнях, щоб накопичити кошти на класні нові аксесуари - сонцезахисні окуляри 🕶️, циліндр, боксерські рукавички, кухарська кепка та десятки інших колекційних предметів, які гарантовано зроблять вашу сосиску такою смачною, що її захочеться з'їсти.

★ Захоплюйте ключі, якщо можна, щоб перевертати тарілки і отримувати ще більше класних нагород 🎁. У вас також буде можливість спинити колесо, щоб отримати більше монет або сюрпризові призи.

★ Завершуйте численні рівні, щоб розблокувати нові місця та спробуйте пройти разом з вашою видїлкою й її сосискою всю прекрасну, дивакувату родину.

★ Винахідливі механізми поєднуються з класними персонажами та творчим звуковим дизайном, щоб створити чудовий карикатурний світ гри, який буде солодким, смішним та розслабляючим для гравців різного віку.

Дата випуску

  • Лютий 2021 (iOS)
  • Липень 2021 (Android)
  • Травень 2024 (WebGL)

Платформи

  • Веб-браузер (пк і мобільний)
  • Android
  • iOS

Останнє оновлення

10 черв. 2024 р.

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама