Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Free Tetris

Рейтинг:
8,3
(2 480 голосів)
технології:
Flash (emulated)
Платформа:
Browser (desktop-only)
Класифікація:

Тетріс - легендарна гра-головоломка. Це була одна з перших ігор на ринку, де потрібно зіставляти плитки. Free Tetris залишається вірним оригінальному Tetris, зберігаючи простий, але захоплюючий стиль гри. Правильно розміщуйте елементи, щоб знищувати ряди - швидкість збільшується з кожним рівнем!

Поради щодо гри в Tetris

Free Tetris - це хитра гра. Хочете дізнатися, як поліпшити свою гру? Ось кілька основних порад, як покращити ваші навички.

Порада №1 - Візуалізуйте обертання. Ви вже, можливо, помітили, що обертання блоків є важливою частиною гри, яка допомагає уявити, куди блок впаде.

Порада №2 - Грайте на площині. Створюйте горизонтальні ряди елементів, це дозволить вам мати більше можливостей розмістити елементи і знищити ряди. Не ставте блоки вище двох елементів або не створюйте ями глибше двох елементів. Є лише один блок, який може заповнити прогалину глибше двох елементів.

Порада №3 - Дивіться наперед. Free Tetris показує, який блок буде наступним зверху справа. Як тільки ви звикнете до гри, спробуйте передбачити, що ви зробите з наступним блоком, коли відпускаєте поточний.

Порада №4 - Думайте швидко. Вам потрібно швидко приймати рішення в Free Tetris, навіть якщо ці рішення не завжди будуть найкращими. Гра стає швидшою з кожною знищеною лінією.

Про Free Tetris

Free Tetris наближений до оригінального досвіду гри в Tetris. Ви просто збільшуєте кількість рядів і набираєте більше очок, щоб рухатися на швидші рівні. Кольорові елементи допомагають вам ідентифікувати та розрізняти елементи, полегшуючи їх розпізнавання і передбачення.

Спадщина Tetris

Російський програміст Алексей Пажитнов створив Tetris у 1984 році. Це була одна з перших ігор на ринку, яка поєднала плитки, вплинувши на новіші жанри, такі як bubble shooters. Впосереджньому вона стала однією з найвизначніших відеоігор початкового періоду. Протягом історії гри і безлічі її варіантів, оригінальна гра все ще займає провідні позиції.

Tetris також був предметом наукових досліджень, які вплинули на такі галузі, як теорія обчислень і пізнавальна психологія. Термін "ефект Tetris" використовується для опису візуальних явищ, які можуть виникнути після тривалої гри в відеоігри.

Платформи

Веб-браузер (спочатку Flash, тепер HTML5)

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама