Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Funny Battle Simulator 2

Рейтинг:
9,2
(68 967 голосів)
Розробник:
GoGoMan
Звільнений:
березень 2022 р.
Останнє оновлення:
вересень 2022 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

Funny Battle Simulator 2 - це гра-симулятор бою, де ви тактично розміщуєте армію і ведете її в бій. Додайте різноманітних юнітів, щоб битися на вашому боці, від печерних людей до ведмедів з міні-пістолетами.

Як грати в Funny Battle Simulator

Створіть різноманітну армію.

Створіть свою армію, враховуючи вартість юнітів і максимальну потужність. Ви можете додати ведмедів з міні-гарматами і слонів, але вони займають найбільше місця і коштують найбільше.

Розміщуйте свої юніти тактично.

Місцевість впливає на пересування ваших юнітів. Лід прискорює рух, пісок уповільнює, а довга трава робить вас невидимими для стрільців. У будь-якому випадку, коли битва починається, настає хаос.

Підвищуйте рівень і збільшуйте свої сили.

Кожна зіграна вами битва відкриває двері до нових юнітів і божевільніших боїв. Щоб повністю домінувати в цих битвах, ви можете приділити трохи часу і отримати фінансову винагороду та більших бійців.

Подивіться на битву зблизька.

Найкращий спосіб спостерігати за боєм - це утримувати праву кнопку миші та використовувати WASD, щоб збільшити масштаб бою і вільно переміщатися по арені в якості глядача.

Можливості

  • Тактично розставляйте різноманітні юніти
  • Спостерігайте за розгортанням кумедної битви
  • Поступова система підвищення рівня
  • Зверніть увагу на більші нагороди

Дата виходу

січень 2022 року

Розробник

Цю гру створила компанія GoGoMan. Time Shooter 2 та Time Shooter 3: SWAT - це ще дві інші популярні ігри цього розробника.

Платформа

Веб-браузер

Більше подібних ігор

На цьому пригоди не закінчуються. Зануртеся в нашу категорію екшенів, щоб знайти ігри, які не дадуть вам занудьгувати. Спробуйте Cuphead, де ви керуєте військовим літаком, що перевозить Cuphead в епічних битвах з босами. Або пограйте в Ducklife, де ви повинні тренувати каченя, щоб досягти максимальних спортивних результатів після того, як торнадо зруйнує вашу ферму, допомагаючи вам заробити гроші на відбудову. Для веселого локального багатокористувацького досвіду спробуйте House of Hazards, де гравці виконують домашні завдання, ухиляючись від різноманітних небезпек.

Останнє оновлення

26 вер. 2022 р.

Відео ігрового процесу

Реклама

Більше ігор у цій серії

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама