Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Goodgame Big Farm

Рейтинг:
8,6
(38 682 голосів)
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop-only)
Вікі-сторінки:

Goodgame Big Farm це весела фермерська гра на управління. Управляйте своїм ранчо і станьте успішним фермером! Розгорніть і оновіть для позначення свого прогресу. Висаджуйте сільськогосподарські культури і поголів’я за гроші, щоб виростити ваше господарство.

Goodgame Big Farm

Живіть мрією про мирне життя країни. Почніть з нуля і побудуйте своє господарство, зробіть його гарним місцем для свіжої худоби та сільськогосподарських культур.

Сільське господарство - це весело, але, напевно, ви прагнете більшого прогресу. Ось чому ви можете рівнятися на більші вдосконалення структури та поступово з часом перетворювати свою невелику ферму в налагоджену землеробську імперію. Прогресуйте, рівняйтесь та приєднуйтесь до спільноти, щоб залишатися активними.

Якщо ви любите будувати ігри, які дозволяють вам керувати та вирощувати ферму в спокійному темпі, Goodgame Big Farm - це чудова безкоштовна гра-фермерська гра, яку ви шукали.

Сільске господарство

Товари для ведення сільського господарства гарантують вам постійний грошовий потік, який ви можете використовувати для оновлення свого господарства. Все, що у вас є в надлишку, можна продати.

Ви можете вирощувати курей, корів та свиней, а потім продавати наступні товари по всьому світу. Реалістичні виробничі цикли означають, що вам доведеться чекати різний час залежно від товару, який ви виробляєте, але вам не доведеться сидіти і чекати. Наприклад, ви можете працювати над розвитком своєї ферми, поки ви чекаєте яйця, потім використовуйте їх для приготування смачних пиріжків!

Будівницство

У Goodgame Big Farm налічується понад 45 будівель та рівнів модернізації, які ви можете забезпечити своєму господарству та використати для розширення. Кожен рівень покращує структуру будинку, щоб означати зростання вашої ферми! Деякі будівлі включають вітряки, курячі домівки та силос. Крім того, ви можете використовувати отримані гроші для створення гарних прикрас, таких як фонтани та рослини навколо вашої ферми.

Громада

Приєднуйтесь до подій, які дозволяють будувати на окремо, або приєднуйтесь до місій, щоб конкурувати з іншими фермерами. Goodgame має процвітаючу спільноту з понад 35 мільйонів геймерів по всьому світу. Ви можете спілкуватися та співпрацювати з іншими фермерами та обговорювати щотижневі оновлення нового вмісту!

Характеристика

  • Розширені функції управління фермою
  • Посадіть широкий вибір культур і насіння
  • Продавайте надлишки товарів на ринку
  • Вирощуйте своє господарство шляхом розширення земель та різноманітних оновлень
  • Створюйте господарські будівлі та будуйте прикраси

Розробник

Goodgame Studios є розробником Goodgame Big Farm. Ця команда розробників випустила різноманітні онлайн-ігри, такі як Legends of Honor and Goodgame Empire.

Керування

  • Клацніть лівою кнопкою миші для взаємодії з об'єктами та пунктами меню
Реклама

Більше ігор у цій серії

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама