Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Gun Mayhem 2

Рейтинг:
8,5
(82 678 голосів)
технології:
Flash (emulated)
Платформа:
Browser (desktop-only)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Gun Mayhem 2 - це динамічна 2D-платформер-стрілялка з великою кількістю зброї та вибухових речовин. Вашим завданням є боротьба в хаотичних боях, повних екшену. Гра пропонує різноманітні режими для дослідження та прогресування.

Як грати

Налаштування персонажа

Ви можете налаштувати зовнішній вигляд свого персонажа, обравши його колір, волосся, та одяг, щоб виглядати як найстильніший гравець на арені. Але найголовніше - ви можете обрати унікальну особливість, яка даст вам перевагу під час гри.

Відправляйте ворогів у повітря

Мета гри схожа на ігри, такі як Super Smash Flash. Розстріляйте ворогів, збиваючи їх з платформи і не дайте їм повернутися. Коли ви або ваш супротивник випадаєте з платформи, ви втрачаєте життя. Ви можете збирати зброю та бонуси, які з'являються на карті.

Оберіть режим гри

У вас є можливість пройти кампанію та розблокувати унікальні рівні, або створити власну гру зі своїми правилами та унікальними мапами. У "кастомних іграх" ви можете грати з трьома друзями на одному комп'ютері з різними налаштуваннями для максимального задоволення.

Виконуйте додаткові виклики

Також є режим викликів, де ви можете вдосконалювати свої навички володіння зброєю та отримувати зірковий рейтинг за свої досягнення. Зануртесь у хаотичні битви в цій класичній грі, яка приносить ще більше хаосу! Якщо ви хочете менше хаосу, спробуйте оригінальну гру Gun Mayhem.

Особливості

  • Великий вибір різної зброї та аксесуарів
  • Унікальні персонажі з особливостями
  • Режим виклику, щоб випробувати свою вміння стріляти
  • Можливість грати в одиночному режимі або з трьома гравцями на одному комп'ютері

Дата виходу

Серпень 2012

Розробник

Gun Mayhem 2 розробив Kevin Gu.

Платформа

  • Веб-браузер

Відео ігрового процесу

Реклама

Більше ігор у цій серії

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама