Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Ludo King

Рейтинг:
8,0
(203 253 голосів)
Розробник:
Gametion Global
Звільнений:
серпень 2023 р.
Останнє оновлення:
лютий 2024 р.
технології:
HTML5
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Ludo King - це онлайн-версія гри Лудо. Ви можете грати у Ludo King проти інших гравців у режимі онлайн або локально, а також проти ботів. Перемогу отримує той гравець, який першим перемістив усі свої фішки додому!

Про гру Ludo King

Ludo King - це онлайн-версія класичної настільної гри Лудо. Тут ви можете грати з друзями та родиною або проти комп’ютера. Завдяки тому, що правила Лудо дуже прості, вона підходить гравцям будь-якого віку.

Правила гри у Лудо

У Лудо можуть грати від двох до чотирьох граців. Кожен гравець повинен обрати один із чотирьох доступних кольорів фішок.

Гра починається з того, що кожен гравець по черзі кидає кубик. Хто перший викидає шістку, той і розпочинає гру на полі, виставляючи свою фішку з бази на старт. Якщо у вас на полі декілька фішок, ви можете обирати, яку з них перемістити.

Правило шістки

  • Якщо у вас є одна або кілька фішок у грі, при випаданні шістки ви можете обирати: або виставляти на старт наступну фішку, або далі рухати фішку, яка вже стоїть на доріжці.
  • Також цифра шість, що випала на кубику, дає вам право на додатковий хід.

Зайняті квадрати

  • Якщо ваша фішка потрапляє на квадрат, зайнятий противником, його фігура повертається на базу, і він повинен знову викинути шістку, щоб повернути фішку у гру.
  • Якщо ви прийшли на квадрат, де уже стоїть одна з ваших фішок, ви перекриваєте подальший рух через цю доріжку вашим супротивникам.

Як перемогти

Для того, щоб ваша фішка потрапила додому, вам необхідно, рухаючись по часовій стрілці, дістатися доріжки, яка відповідає вашому кольору (п'ять квадратів) та веде до центру. Вам необхідно викинути необхідне число на кубику, рівне кількості кроків, які вам залишилося зробити до вашого трикутника-дому.

Як тільки всі ваші чотири фішки добираються до центру, ви закінчуєте гру. Перемагає той, хто першим перемістив усі свої фішки у дім. Після цього інші гравці змагаються між собою, допоки всі фішки не опиняться у центрі.

Подібні ігри

Відвідайте наш розділ настільних ігор, щоб зіграти в інші настільні онлайн-ігри. Також перегляньте такі популярні ігри для усієї родини, як Yatzy і Four in a Row. Заходьте на наші карткові ігри, розраховані надекількох гравців, щоб насолоджуватися грою з друзями та родиною, наприклад в Uno Online.

Розробник

Гра Ludo King була розроблена GAMETION AKA Gamotronix.

Дата випуску

Квітень 2017 року

Платформи

  • Веб-браузер
  • Android
  • iOS

Останнє оновлення

29 лют. 2024 р.

Управління

Натисніть ліву кнопку миші, щоб кинути кубик та обрати фішку.

Відео ігрового процесу

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама