Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Sportcars Crash

Рейтинг:
8,2
(38 922 голосів)
Розробник:
C Games
Звільнений:
грудень 2023 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

Sportcars Crash - це гоночна гра, де кожен поворот таїть у собі небезпеку, а виживання є головним завданням. Сідайте за кермо різних автомобілів, кожен з яких має свої унікальні риси та здатність до руйнування. Що ви оберете - вправно доїхати до фінішу чи насолодитися гострими відчуттями від аварії - вибір за вами в цьому сповненому адреналіну випробуванні водійської майстерності та інстинктів.

Як грати

Пройдіть крізь перешкодні траси

Змагайтесь зі серією сміливих викликів у грі Sportcars Crash. Кожен рівень наповнений захоплюючою швидкістю і відчайдушними трюками, а також безліччю перешкод, які можуть розтрощити і збити ваш автомобіль, якщо ви необачні.

Доберіться до фінішу

Ваше завдання в грі Sportcars Crash - дістатися до кінця в один кусок. Чим більше кегель ви зб'иваєте в кінці, тим більший бонус отримуєте. Якщо вас витісняють з траси або ви вибухаєте до досягнення мети, вам доведеться починати трек знову. Є можливість відремонтувати автомобіль при критичних пошкодженнях.

Купуйте нові автомобілі-руйнівники

Ви отримуєте гроші, коли завершуєте рівень. Використовуйте ці гроші в магазині, щоб придбати нові круті автомобілі. Кожен автомобіль має свою унікальну індивідуальність зі швидкістю, здатністю до руйнування та керованістю. Знайдіть автомобіль, який пронесе вас по трасі без пригод!

Подібні ігри

Якщо вам подобається подолати складні перешкодні траси з високою швидкістю, то в нашому розділі ігор про автомобілі є ще багато інших ігор, схожих на Sportcars Crash. Спробуйте Moto X3M та Drift Boss для отримання ще більшого задоволення від водіння.

Особливості гри

  • Багато унікальних і складних рівнів
  • Захоплюючі трюки і швидкість
  • Епічне руйнування автомобілів
  • Великий вибір автомобілів для покупки

Дата виходу

Грудень 2023 року

Платформа

Веб-браузер (комп'ютер та мобільний)

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама