Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Stickman Destruction 3 Heroes

Рейтинг:
9,2
(347 538 голосів)
Розробник:
Sergey Mezhakov
Звільнений:
березень 2021 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформи:
Browser (desktop-only), App Store(iOS, Android)
Класифікація:

Stickman Destruction 3 Heroes - це екшн-гра з фізикою Ragdoll. Кидайте стікмена на перешкоди, відправляйте його у падіння вниз по сходах і пробивайте ним стіни, врізаючись у безтурботних перехожих. Завдайте йому якомога більше шкоди, щоб заробити більше золота!

Завдавайте шкоди

У Stickman Destruction 3 Heroes все розраховано на те, щоб завдати шкоди вашому стікмену та всьому, що трапляється на його шляху. Результати зазвичай будуть різнитися, оскільки залежатимуть від рівня сили, яку ви застосовали, у поєднанні з фактором випадкової удачі. Ви можете обирати для свого персонажа різні вихідні положення, щоб з’ясувати, які з них спричиняють найбільший хаос.

Для вашого розважання найсильніші ушкодження відображаються в уповільненому режимі.

Купуйте оновлення

Очки золота, які ви отримуєте в кінці рівня, накопичуються. Ви можете використати їх на придбання нових транспортних засобів, що значно збільшить ваш потенціал заподіяння шкоди. Ви навіть можете катапультуватится з вашого транспортного засобу, щоб пробити собою стіни та інші конструкції.

Окрім придбання транспортних засобів, ви також можете витрачати своє зароблене важкою працею золото на придбання рівнів, персонажів та реквізиту, щоб створювати ідеальний сценарій апокаліпсису та отримувати ще більше задоволення. Чому б не розівати стікмена на шматки тротилом? Це можливо, але вам доведеться заробляти очки, щоб дійти до такого рівня вогневих потужностей.

Більше подібних ігор

Вам сподобалося грати в Stickman Destruction 3 Heroes? Ознайомтеся з нашими іграми стікмен, щоб зіграти у більше схожих за тематикою екшн-ігор зі стікменом. Якщо ж ви навпаки хочете оминати перешкоди, а не врізатися в них, спробуйте зіграти у Vex 5.

Особливості

  • Відправляйте свого стікмена на шлях руйнувань
  • Розблоковуйте транспортні засоби, щоб створити додаткові можливості для завдання шкоди
  • Різні рівні з різними сценаріями ушкоджень
  • Безліч доступних реквізитів, щоб нанести максимальну шкоду

Дата випуску

  • Вересень 2017 року (Android)
  • Серпень 2018 року (iOS)
  • Березень 2021 року (WebGL)

Розробник

Stickman Destruction 3 Heroes була розроблена Сергієм Межаковим. Спробуйте зіграти у його божевільну гру стікмен Stickman Supreme Duelist 2, де ви можете вести дуелі з безліччю видів озброєння.

Платформи

  • Веб-браузер
  • Android
  • iOS

Управління

Ліва кнопка миші
Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама