Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Xtreme Rivals: Car Racing

Рейтинг:
8,6
(34 383 голосів)
Розробник:
HikBoo Studios
Звільнений:
травень 2024 р.
Останнє оновлення:
липень 2024 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

Xtreme Rivals Car Racing - це запальна гоночна гра в 3D, в якій ви опиняєтеся за кермом швидкісних машин, щоб змагатися з завзятими конкурентами. Ця гоночна гра ставить перед вами виклик у вигляді різних доріг і ландшафтів зі винагородами, які відзначають ваші зусилля.

Як грати у Xtreme Rivals Car Racing

Ваша мета - перемогти; все просто, але швидкість та бар'єри зазвичай не допомагають вам у досягненні цілі. Це гонка проти досить самовпевнених персонажів, які зустрінуться вам на різних рівнях, тому з самого початку ви захочете, щоб вони побачили ваш пил, буквально кажучи, коли їдете по грунтовим дорогам.

Ваше завдання - гонити по різноманітних трасах, від міських вулиць до екзотичних ландшафтів. 3D-симульовані ландшафти виглядають так реалістично, що іноді може здатися, що ви рухаєтеся надто швидко в житловій зоні.

Підсилення Нітро

Швидкість та точність допоможуть вам в цій гонці. Якщо вам потрібен толчок, натисніть клавішу N для активації нітро, яке прискорить ваш автомобіль на значну відстань та допоможе швидко перетнути фінішну лінію.

Покращте свій автомобіль

Налаштуйте та модернізуйте свій автомобіль, а потім домінуйте в усіх режимах гонок, від спринтів до кіл. Винагороди дозволять вам покращити авто. Ви починаєте з автомобіля "Suberoo", який розвиває швидкість до 200 кілометрів на годину. Ви тут не для безпеки. Заробіть собі автомобіль, який є нітро-підсиленням відразу.

За вражаючою графікою та можливістю гри в офлайні час вирушити до перемоги. Нехай переможе кращий водій!

Підказка

Дотримуйтесь синіх стрілок. Повороти - найдокладніша частина. Коли освоїте їх, ви будете готові.

Ще Ігри Цього Типу

Потрібна більша швидкість? У нас є все, що вам потрібно, завдяки нашому широкому вибору ігор на водіння, від гонок до дріфту. Ви знайдете автомобілі, мотоцикли, літаки - ну, ви розумієте. Кілька популярних заголовків, які вам захочеться спробувати, включають Moto X3M, гру на мотоциклах, де вам потрібно уникати перешкод, або Drift Hunters, де ви зможете продемонструвати свої навички дріфту.

Дата Виходу

Травень 2024

Платформа

Веб-браузер (комп'ютер та мобільний)

Останнє оновлення

03 лип. 2024 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама