Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Ant Colony: New War

Рейтинг:
8,8
(36 425 голосів)
Розробник:
JetGames
Звільнений:
січень 2023 р.
Останнє оновлення:
травень 2023 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)

Мурашина колонія: Нова війна - це гра, де ви керуєте мурашиною колонією та її розвиваєте. Досліджуйте різні території та зіштовхуйтеся з іншими колоніями, щоб захопити домінування. Збирайте ресурси, боріться з іншими гравцями у PvP та створюйте найкращу мурашину армію.

Як грати

Почніть свій перший бій

Як стати лідером Мурашиного Колонії? Війною. Починаючи з малої колонії, ви столкнетесь з першою з багатьох битв. Битви пройдуть пасивно, вам лише потрібно мати сильну армію за спиною, перш ніж підуть у бій. За перемогу в битві ви отримаєте ресурси.

Збирайте ресурси

Ростуча мурашина колонія потребує хорошого харчування. Після першої битви ви зможете купувати робочих мурах, що збиратимуть гриби, листя та ягоди, щоб годувати зростаючу популяцію комах. Чим більше ресурсів ви зберете, тим швидше ростиме ваша армія надійних мурах-солдатів! Дотримуйтесь пріоритету збору ресурсів, особливо на початку гри.

Зіткнення істот у PvP

Мурашина колонія: Нова війна дозволяє зіткнутися з іншими мурашиними колоніями, якими керують гравці з усього світу. Готуйте свої сили та вирушайте на рейди по мурашиних могилах, щоб відібрати ресурси та потужні одиниці від ворогів. Усі ваші битви впливатимуть на глобальний рейтинг у системі ранжування. Ви можете побачити лідерів у списку найкращих гравців!

Більше подібних ігор

Після завершення підкорення всіх істот, ви можете ознайомитися з сотнями найкращих ігор, які можна грати пасивно та знайти іншу чудову гру для гри. Дві дуже популярні гри в цій категорії - Doge Miner 2 та Tiny Fishing.

Дата випуску

січень 2023 року

Розробник

Ant Colony: Нова війна розроблена компанією JetGames.

Платформа

Веб-браузер (для настільних та мобільних пристроїв)

Останнє оновлення

05 трав. 2023 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама