Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Flappy Bird

Рейтинг:
8,0
(62 890 голосів)
Звільнений:
лютий 2014 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Flappy Bird - це культова гра з боковим прокрутком, в якій ви клікаєте, щоб уникнути перешкод. Спочатку вона була випущена як мобільна гра, а потім припинена її розробником Донгом Нюгеном. Сьогодні ви можете грати у цю просту, але захоплюючу гру з однією кнопкою в Інтернеті.

Про Flappy Bird

Як грати

Гру Flappy Bird найкраще описати як просту, захоплюючу та трохи дратівливу. Торкайтеся дбайливо, щоб підняти пташку вгору та пролетіти через прогалини в зелених трубах, уникнувши зіткнення. Коли неодмінно станеться зіткнення, ви отримаєте кількість очок, яку можете спробувати покращити у наступній грі. Вона викликає залежність!

Грати можна лише в Інтернеті

Flappy Bird початково створили як мобільну гру, але пізніше вона була вилучена з магазинів додатків. У інтерв'ю Forbes розробник Flappy Bird, Донг Нюген, назвав залежність від гри однією з причин її вилучення.

Незважаючи на це, оригінальну гру Flappy Bird все ще можна безкоштовно грати у веб-браузері, користуючись комп'ютером або мобільним пристроєм!

Спадщина гри Flappy Bird

Flappy Bird стала частиною ранньої революції гіперказуальних мобільних ігор. З моменту її випуску було створено безліч простих гра з однією кнопкою та боковим прокруткою. Ця гра породила безліч ремейків, клонів і пародій, які підняли концепцію гри на новий рівень.

Ви можете знайти ігри, які використовують цю саму концепцію, на сайті CrazyGames. Популярні гри, які варто спробувати, це Tap Tap Shots та Square Bird. Проте, навіть до випуску Flappy Bird наявні були схожі класичні гри, такі як Copter, в які люди могли безкоштовно грати в Інтернеті.

Особливості

  • Неймовірно проста механіка
  • Дратівлива, але пристрасна
  • Відстеження високих балів
  • Оригінальна Flappy Bird

Дата випуску

Початок 2014 року

Платформа

Веб-браузер (для комп'ютера та мобільного пристрою)

Відео ігрового процесу

Реклама

Більше ігор у цій серії

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама