Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Bank Robbery 3

Рейтинг:
9,2
(85 210 голосів)
Розробник:
justaliendev
Звільнений:
червень 2023 р.
Останнє оновлення:
червень 2023 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформа:
Browser (desktop-only)

Bank Robbery 3 - це третя частина серії ігор про пограбування банків. Приготуйтеся до пограбування найбезпечнішого банку в місті! Завдяки найсучаснішим технологіям захисту від крадіжок ця робота не буде легкою, але ви, як досвідчений професіонал, впораєтесь із завданням. У разі успіху вас чекає величезна винагорода, тож давайте зробимо це зухвале пограбування реальністю. Приготуйтеся до останньої зарплати у вашій кар'єрі!

Як грати

Наліт на банк

Очистіть касу банку до того, як закінчиться час! Приєднуйтеся до свого кінного приятеля, щоб здійснити наліт на різні кімнати та сховища банку в пошуках діамантів, коштовностей та холодної, твердої готівки. Відведіть заручників у безпечне місце за грошову винагороду. Незважаючи на те, що ви безжальний злочинець, у вас є серце.

Розблокуйте нові зони

Після кожного рівня ви можете покращувати свої здібності та відкривати нові території. Відкривайте більш придатні для набігів території, щоб заробити більше грошей. Боріться у все більш обурливих битвах з тоннами зброї. Чим далі ви просуваєтеся, тим потужнішою і частішою стає реакція правоохоронних органів. На щастя, на наступних рівнях до вас приєднаються двоє нових приятелів-грабіжників, які допоможуть вам впоратися з поліцією.

Розкривайте приховані секрети

У міру проходження ви будете розкривати все більше зловісних таємниць, що ховаються в банківських сховищах і за їх межами, що робить дійсно сумнівним, чи варто вам рятувати співробітників цієї будівлі. У сховищах і підсобних приміщеннях зберігаються деякі з найбільш експериментальних скарбів банку, а також один дуже особливий артефакт. Які темні небезпеки та екзотичні скарби ви знайдете? Є тільки один спосіб дізнатися.

Більше подібних ігор

Після того, як ви закінчите бути професійним злочинцем, спробуйте ще кілька наших найкращих безкоштовних FPS ігор. Серед популярних ігор цієї категорії - Shell Shockers та Pixel Warfare.

Можливості

  • Пройдіть через серію захопливих пограбувань банків
  • Використовуйте різноманітну зброю для усунення охорони
  • Заберіть гроші та інші цінності зі сховищ
  • Купуйте різноманітні покращення, щоб збільшити шанси на виживання

Дата виходу

Червень 2023

Розробник

justaliendev створив Bank Robbery 3.

Платформа

Веб-браузер

Останнє оновлення

30 черв. 2023 р.

Відео ігрового процесу

Реклама

Більше ігор у цій серії

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама