512
рейтинги
8,3

Elvenar - це стратегічна гра MMO, де ви будуєте та керуєте своїм власним магічним царством. У грі є переконлива суміш стратегії та фантазії з акцентом на мирне та дипломатичне прийняття рішень. Почніть свій фантастичний світ з нуля, оновіть структури, встановіть закони та станьте сильним лідером, щоб ваше королівство процвітало успіхом.

Elvenar

Elvenar - це стратегічна гра, заснована в світі фантазій, сповненому ельфів, людей і фей. Зберігайте мир у суспільстві та з іншими гравцями, щоб будувати добрі стосунки та будувати щасливу популяцію фантастичних істот!

Суспільство

Цивілізація Elvenar будується на таємниці. Раніше було багато рас, як орки, феї та гноми. Ніхто не знає, що з ними сталося, але за допомогою нових технологій порталу, виявлених вами, їх можна повернути назад та інтегрувати у ваше царство. Нові перегони відкривають цілий ряд нових технологій та будівель! Просто переконайтеся, що ви тримаєте різноманітне населення об'єднаним, розробляючи законопроекти та зберігаючи мир.

Будівницство

Існує безліч будівель, які прикрашають ваше місто, але також надають життєво важливу функціональність вашому королівству. Створіть резиденції для своїх громадян, майстерні для крафтів або казарми для розвитку своїх бойових підрозділів. Також є різноманітні культурні споруди, які дозволяють модернізувати та додавати краси вашому місту.

Спочатку у вас не буде всіх будівель. По мірі прогресу ви розблокуєте більше і більше. Ви також розблокуєте оновлення будівель, які у вас є, що підвищують естетичність та функціональність будівлі для збільшення продуктивності.

Битви

Геймплей Elvenarв першу чергу зосереджений на мирних та дипломатичних засобах вирішення конфлікту. В Elvenar немає PvP, який унікальний для цього типу гри. Багато хто в громаді віддає перевагу більш затятому геймплею.

Однак у ваших пошуках нових реліквій через землю ви зустрінете племена, з якими можна боротися чи торгуватися залежно від вашого стилю гри.

Якщо ви вирішите зосередитись на створенні своїх військових для подолання ворожих племен, вам знадобиться безліч військових споруд у вашому королівстві для виробництва озброєння, броні та бойових частин. Якщо ні, то зосередження уваги на виробничій економіці забезпечить міцні торгові відносини та здорову економіку з мінімальними вимогами до військової сили.

Схожі ігри

Якщо ви любите фентезі та стратегію, залучіться до спільноти та гри, яка вам підходить. Існує багато фантастичних ігор MMO для дослідження, наприклад Forge of Empires - це епічна онлайн стратегічна гра з подібним геймплеєм, але більше PvP для конкурентних гравців. Goodgame Empire - ще одна популярна стратегія MMO з елементами PvP.

Характеристики

  • Створіть просунуту економію, що відповідає вашому стилю гри
  • Досліджуйте та вивчайте нові технології для прогресування вашого суспільства
  • Відроджуйте давні раси та будуйте різноманітні цивілізації
  • Торгуйте з іншими гравцями в світі Elvenar
  • Вступайте в покрокові битви з далекими племенами

Дата випуску

Січень 2015

Розробник

Elvenar була створена InnoGames, які також розробили Forge of Empires.

Платформи

  • Веб-браузер
  • Android
  • iOS

Примітки

Рекомендується грати в повноекранному режимі для повного ігрового досвіду.

Проходження

Керування

  • Використовуйте ліву кнопку миші для гри
  • Використовуйте прокрутку миші для збільшення/зменшення масштабу
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама