194
рейтинги
7,7
Farmerama - це соціальна фермерська гра, розроблена компанією Bigpoint. Ви можете безкоштовно грати в Farmerama у своєму браузері, вибравшись у спокійне життя за межами міського смогу. Реєструйтеся та використовуйте свій логін у Farmerama, щоб розпочати будівництво ферми своєї мрії!

Грати у Farmerama

Створіть міцні зв'язки

Станьте феррмером, про якого ви завжди мріяли. Дбайте про своїх тварин, обробляйте багаті поля і створюйте міцні зв'язки з місцевими жителями. Запросіть своїх друзів приєднатися до вас і створіть фермерське співтовариство, яке змусить вас сумувати за сільським життям.

Доглядайте за посівами і тваринами

Farmerama - це спокійне місце, але не дайте ввести себе в оману: сільське господарство - це тяжка праця. Ви встаєте на світанку з кукуріканням півня, щоб закінчити свої справи ще до початку дня. Оскільки Farmerama - це браузерна онлайн-гра, ви можете насолоджуватися доїнням корів, збиранням яєць і годуванням свиней без побічних наслідків виснажливої фізичної праці.

Нехай ваша ферма розвивається і процвітає

Farmerama – це симулятор фермерства. Тому події у грі дуже реалістичні! Ви повинні забруднити руки і обробити землю, перш ніж навіть подумати про те, щоб посадити насіння. Ви повинні побудувати стайню для своїх тварин ще до їх покупки. Як тільки ваша ферма почне виробляти товари, ви зможете продавати свою свіжу продукцію на ринку, щоб заробити гроші і розширити своє фермерське господарство.

Досліджуйте острів Бахамарама

Освоїли фермерський бізнес? Відправляйтеся в подорож на острів Бахамарама і досліджуйте стародавні землі, повні таємничих раритетів. Дізнайтеся про секрети цього загадкового острова, відточуючи нові навички і вирощуючи екзотичні рослини. Тут є тварини, яких ви ніколи раніше не бачили. Ви можете відправитися на острів Бахамарама, як тільки будете готові до нових випробувань.

Інші подібні ігри

Ознайомтеся з нашою колекцією фермерських ігор, щоб пограти в інші реалістичні і просто веселі ігри про ведення сільського господарства! Якщо вам сподобалася гра Farmerama, зіграйте у Family Barn і Klondike - ще дві відмінні браузерні ігри у цьому жанрі.

Характеристики

  • Реалістичний симулятор фермерства, що розповідає про процес ведення сільського господарства
  • Соціальна гра з активною участю у суспільному житті
  • Виробляйте різні товари для продажу на ринку
  • Дослідіть таємничі землі острова Багамарама та насолоджуйтесь цим екзотичним сюрпризом

Розробник

Гра Farmerama була створена компанією BigPoint.

Платформа

Веб-браузер

Проходження

Управління

Використовуйте мишку та клавіатуру для гри у Farmerama
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама