1 381
рейтинги
8,6

Forge of Empires це епічна стратегічна гра. Побудуйте свою цивілізацію та просувайтесь від кам'яної доби до сучасності. Ця гра призначена для тих, хто любить відкривати нові території, будувати імперію та керувати всесильним лідером, коли покоління проходять повз.

Forge of Empires

Forge of Empires, безперечно, є одним з найуспішніших назв стратегічних браузерних ігор, яка існує вже багато років. В даний час у грі представлено 18 різних віків, серед яких кам'яний, середньовіччя, колоніальний, промисловий та сучасний. Кожен вік дає різні технології та свіжі нові структури.

Ігровий процес захоплюює, і ви можете будувати своє місто так, як вважаєте за потрібне. Почніть з кам'яного віку та просувайтесь через важливі періоди людської історії. Протягом кожного віку ви повинні дивитися та торгуватися; Ви також повинні будувати сектор за сектором, щоб розвиватися з кам'яної доби.

Структури

У цій грі слід враховувати кілька аспектів - побудова структур, дослідження нових технологій та боротьба з ворогами. У межах свого міста ви можете будувати різні структури, такі як будинки, військові табори та дослідницькі будівлі. У міру прогресування гри ви також можете створювати чудеса світу, як Колізей.

Продовольство

Ви також повинні виробляти поставки для виробництва товарів. Цими товарами потім можливо торгувати з іншими гравцями на ринку. Обмін товарами з сусідами дає вам перевагу - це дозволяє швидше досліджувати різні технології. Торгування в кінцевому рахунку означає, що ви можете перейти в нові епохи швидшими темпами. Це потребує часу, а ваші ресурси обмежені, тому робіть вибір з розумом, щоб максимально покращити свої технології.

Технології

Дослідження нових технологій дозволяє будувати своє місто та розвиватися. Для придбання таких оновлень, як колесо, ковальство та навчання, ви повинні використовувати точки кування. Остаточний аспект цієї будівельної гри - створення вашої армії. Навчайте різні підрозділи, такі як стрільці та кіннота, і використовуйте їх для завоювання територій та захоплення контролю.

Система битв

Сама система бою вражає, оскільки ви можете вибрати, з якими одиницями битися, і ви повинні переміщати їх через поле бою. Використовуйте покриття для місцевості для додаткового захисту. Як ваша армія стає могутньою, ви можете атакувати провінції та збирти нагороди. Контроль над територіями є надзвичайно важливим, оскільки він дає змогу збільшити ресурси та може допомогти розвинути вашу імперію.

Більше інформації

Для отримання додаткової інформації про цю фантастичну гру ви можете ознайомитись з Forge of Empires Fandom Wiki Page. Подивіться, чи зможете ви вивести своїх людей з кам'яного віку та створити процвітаючий мегаполіс та потужну військову силу сьогодні. Пам'ятайте, що використання переговорних чи бойових навичок - це ваш вибір - ви можете бути безжальним тираном або покладатися на торгівлю. Нарешті, ви можете відключити покупки через додаток та грати в гру безкоштовно. Витрати все ж дають вам перевагу в грі.

Дата випуску

Квітень 17, 2012

Розробник

Forge of Empires була розроблена InnoGames. Ви також можете грати в іншу чудову гру MMO від того самого розробника Elvenar.

Характеристики

  • A full-featured MMO game
  • Ви можете просуватися через віки
  • Різний зовнішній вигляд будівель у кожному віці
  • Квести
  • Спеціальні події протягом року

Платформа

  • Веб-браузер
  • Android
  • iOS

Примітка

Грайте у повноекранному режимі для більш приємного геймплея.

Проходження

Кероування

  • Клацніть лівою кнопкою миші для взаємодії
  • Прокрутіть мишу, щоб контролювати зумом
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама