Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

GrindCraft

Рейтинг:
9,0
(288 227 голосів)
Розробник:
Playsaurus
Звільнений:
квітень 2016 р.
Останнє оновлення:
травень 2022 р.
технології:
HTML5
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(Android)

GrindCraft - це гра-клікер у стилі Minecraft, заснована на крафтингу. Збирайте різноманітні сировинні матеріали і засікайте по ступенях крафтингу, щоб створювати міцніші предмети. Наведіть курсор на об'єкти для крафту, щоб побачити ресурси, необхідні для створення.

Крафт, створення та автоматизація

Збирайте ресурси

GrindCraft унікальна гра, яка пропонує заводитьіся в тривимірний світ Minecraft. За початку гри у вас є тільки свої кулаки, але ви можете рубати дерева, щоб зібрати деревину і розпочати збір ресурсів, як у режимі виживання Minecraft.

Покращуйте інструменти

Зібравши достатньо деревини, ви зможете створити дерев'яні інструменти, такі як топор або очищувач, що полегшитимуть процес збору ресурсів. Решта вже історія.

Гра проходить у чотирьох областях: світ, шахта, їжа та моби. Ви можете зібрати різні предмети, залежно від вашого рівня зараз. Наприклад, якщо ви не маєте відра, ви не побачите лаву. GrindCraft відображає рідкісні ресурси з різною частотою в цих областях.

Наймайте селян на роботу

Як тільки ви отримаєте достатньо ресурсів для побудови села, ви зможете створити селян, щоб розширити вашу автоматизовану операцію та значно прискорити виробництво.

Інші ігри, як ця

Перевірте GrindCraft Remastered - оновлена версія GrindCraft. Також є багато інших ігор у секції Minecraft та бездіяльних ігор. Ознайомтеся з Mine Blocks та Paper Minecraft! Якщо вам просто потрібна захоплива гра без задіяння, спробуйте Candy Clicker 2, MineClicker або Clicker Heroes.

Особливості

  • Швидка гра в стилі клікера
  • Крафтінг різних предметів з Minecraft
  • Побудова села з різними робітниками для автоматизації збору ресурсів
  • Розслабтеся і спостерігайте, як ваше ГріндКрафт суспільство росте!

Розробник

GrindCraft розроблена Playsaurus.

Дата релізу

Травень 2015

Платформа

Веб-переглядач (включаючи мобільні веб-переглядачі)

Останнє оновлення

30 трав. 2022 р.

Реклама
Google Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама