Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Mine Blocks

Рейтинг:
9,1
(169 572 голосів)
Розробник:
Zanzlanz
Звільнений:
грудень 2021 р.
Останнє оновлення:
січень 2024 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop-only)

Mine Blocks - це фанатська гра у стилі 2D Minecraft, яка спочатку була випущена у форматі Flash. Тепер ви можете знову насолодитись цією грою, оскільки вона була перебудована на HTML5 і постійно оновлюється розробниками. Досліджуйте, створюйте і заселяйте світ за власними уявою в цьому відкритому ігровому майданчику!

Як грати

Mine Blocks має багато спільних особливостей з Minecraft, включаючи крутий піксельний візуальний стиль. Але гра також додає цілком нові ідеї. У Mine Blocks є два основних режими гри: виживання та творчий режим. Недавно було додано вкладку "міні-ігри" з новими режимами гри.

Виживання

Збирайте різні матеріали для виготовлення притулку, зброї та їжі. Матеріали можна поєднувати між собою, щоб отримати нові предмети. Наприклад, з дерева й каменю можна зробити дерев'яну сокиру. Докладніше про рецепти виготовлення ви можете дізнатися на офіційній вікі. Для боротьби з агресивними мобами, такими як кріпери, павуки й зомбі, вам знадобиться притулок і зброя.

Творчий режим

Творчий режим - це пісочниця, де ви вільно рухаєтеся й маєте необмежені ресурси. Вам не потрібно хвилюватись про здоров'я або смерть, і ви можете літати по карті, подвійно клікаючи на клавіші "W" або "Пробіл", щоб розміщувати блоки, предмети й мобів за вашим бажанням. У цьому режимі ви можете використовувати свою уяву, будуючи епічні споруди, міста, світи й що завгодно інше.

Приєднуйтеся до полювання на скарби!

Починаючи з оновлення 1.31, ви можете грати разом з друзями в онлайн-режимі і знайти всі 10 предметів протягом 8 хвилин, перш ніж це зробить хтось інший!

Більше ігор, схожих на цю

Ви також можете переглянути наші ігри у жанрах пісочниця й Minecraft. Серед подібних ігор можна виділити Paper Minecraft, що також є 2D грою Minecraft. Крім того, є й більше акцентованих на екшн ігор, таких як Voxiom і WorldZ, які мають велику популярність.

Особливості гри

  • Режими виживання та творчого режиму
  • Завершуйте полювання на скарби в онлайні!
  • Зберігайте свої рівні й творіння
  • Необмежені можливості для створення й дизайну
  • Просте управління, аналогічне оригінальній грі Minecraft

Платформа

Mine Blocks була випущена як флеш-гра. HTML5-версія доступна з 2021 року й може бути грати без установлення додаткових плагінів!

Розробник

Mine Blocks створено незалежним гейм-девелопером і музикантом Zanzlanz. Ця невелика компанія створила також чудові ігри, такі як Snowman Slide, Deseeder й популярні продовження, Mine Blocks 2 та Mine Blocks 3.

Останнє оновлення

04 січ. 2024 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама