Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Klondike

Рейтинг:
8,2
(1 438 голосів)
Звільнений:
травень 2019 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop-only)
Вікі-сторінки:

Klondike - це захоплююча сюжетна фермерська MMO-гра, дії якої відбуваються у часи Юконської Золотої лихоманки. Ви будете подорожувати по різних локаціях у пошуках зниклої експедиції вашого батька та паралельно будувати міста, займатися фермерством і добувати золото. Klondike - це фермерська гра з унікальною сюжетною лінією, з якою ви не захочете припиняти свою подорож.

Зникла експедиція

Сюжетна лінія у грі Klondike відома як "Зникла експедиція". Ця захоплююча історія сповнена загадок і локацій, які необхідно розкрити і які змусять вас відправитися у неймовірну подорож.

Досліджуйте мальовничі локації з яскравими пейзажами та знайдіть місце, де можна створити всі умови для життя ваших людей, перш ніж продовжити подорож по невідомим землям. Ваша цікавість буде заводити вас у стародавні землі, на засніжені гірські вершини, до блискучих водоспадів і швидких річок, все ближче і ближче до розгадки таємниці Зниклої експедиції вашого батька.

Побудуйте своє місто

Кожне нове місце - це можливість побудувати нове місто, перетворивши колись пустельну землю на процвітаюче мирне співтовариство. Для підтримки та процвітання вашого містечка розвивайте місцеве сільське господарство, розводьте худобу і продавайте продукцію, яку самі виробляєте. І звичайно ж, вам доведеться багато займатися видобутком золота!

Ви навіть можете найняти місцевих доброзичливих інуїтів, щоб вони приєдналися до виконання вашої місії з будівництва гарного, процвітаючого аграрного містечка, необхідного для підготовки вашої подорожі у далекі землі Клондайка.

Створюйте та купуйте предмети

Для кожної вашої експедиції вам знадобиться спеціальне обладнання, за яке вам доведеться торгуватися з продавцями або яке ви можете самостійно виготовити у майстерні, використовуючи вироблені вами матеріали та товари. Вам знадобляться такі предмети, як хутряні чоботи, ведмежі кожухи та спальні мішки, щоб було тепло і затишно під час ваших небезпечних пригод.

Відправляйтеся у подорож

Кожна нова локація, у якій ви опиняєтеся - це абсолютно нові пригоди, де вас чекають інтригуючі таємниці, заховані скарби та нові захоплюючі випробування. Просуваючись дивовижною історіїєю гри, ви опинятиметеся на вершинах і у долинах гір, у дивовижних лісах і крижаній місцевості. У яку б нову локацію ви не відправилися, там на вас чекатимуть унікальні ресурси та завдання, виконання яких наближдатиме вашу подорож до розкриття таємниці Зниклої експедиції.

Ігри, схожі на Klondike

Незважаючи на те, що Klondike відрізняється своєю унікальною історією, існує безліч фермерських ігор зі схожою ігровою механікою та легким виконанням. У більшості фермерських ігор основний акцент ставиться на створенні естетично приємної ферми з паралельним розширенням і розвитком бізнесу. У багатьох із цих ігор ви можете взаємодіяти та торгувати з іншими гравцями. Одними з найпопулярніших фермерських онлайн-ігор є Big Farm, Big Farm New Harvest і Blocky Farm.

Характеристики

  • Унікальна та рухлива сюжетна лінія
  • Подорож і пригоди у нових локаціях
  • Відправляйтеся у захоплюючі експедиції та на пошуки скарбів
  • Будуйте свої фермерські містечка із власним виробництвом сільськогосподарської продукції

Дата випуску

Серпень 2014 року

Розробник

Vizor

Платформа

Веб-браузер

Управління

Використовуйте мишу для гри у Klondike.

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама