Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Love Archer

Рейтинг:
9,0
(16 959 голосів)
Розробник:
Mirra games
Звільнений:
травень 2024 р.
Останнє оновлення:
липень 2024 р.
технології:
HTML5
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Класифікація:

Love Archer - це казуальна гра-стрілялка, де ви граєте за Амура, готового укладати ідеальні любовні пари. У грі є 25 рівнів, на кожному з яких вам належить підібрати нову пару. Найцікавіше те, що пари часто виявляються зовсім не тими, в кого ви очікували б закохатися.

Як грати в Love Archer

Мета гри полягає в тому, щоб створювати любовні пари. Використовуйте ліву кнопку миші, щоб прицілитися. Затисніть і відпустіть, щоб випустити стрілу. Деякі постріли вимагають більшої точності, але ця казуальна гра зосереджена більше на розвагах, ніж на фокусі.

Кожна пара, яку ви з'єднаєте, може мати чи не мати дітей. Як тільки ви влучите, рівень завершиться, а підрахунок покаже, скільки дітей було створено від любові вашої пари, яку ви обрали.

Іноді пари можуть бути між людьми, іноді між людьми і тваринами, а іноді між людьми і роботами або комахами... Серце хоче того, чого хоче серце, і тільки Купідон знає, як створити ідеальну пару!

Насолоджуйтесь вигадливою пригодою, в якій ви втілюєте Купідона, легендарного майстра сватання, що кує узи кохання в чарівному саду. Love Archer вирізняється чарівними візуальними ефектами та креативним геймплеєм.

Чи готові ви поділитися коханням?

Дата виходу

  • Травень 2022 (Android)
  • Листопад 2022 (iOS)
  • Травень 2024 (WebGL)

Платформи

  • Веб-браузер (десктопний та мобільний)
  • Android
  • iOS

Більше подібних ігор

Якщо вам сподобалась ця гра, давайте знайдемо вам іншу ідеальну відповідність. Перегляньте нашу категорію казуальних ігор для подібних виборів. Можливо, вам захочеться спробувати:

Яєчна машина: Ви керуєте автомобілем, що перевозить свіжі яйця по холмистій дорозі. Що може піти не так?

Love Tester 3: Додайте список ім'я закоханих в гру, щоб дізнатися, з ким ви підходите краще, але будьте обережні з бажаннями.

Маленька алхімія: Досліджуйте світ через його елементи в цій кмітливій грі експериментів.

Останнє оновлення

10 лип. 2024 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама