Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Stickman Archero Fight

Рейтинг:
9,0
(127 680 голосів)
Розробник:
Artur Stogney
Звільнений:
листопад 2022 р.
Останнє оновлення:
грудень 2022 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

Stickman Archero Fight - це екшн-гра в жанрі стікмен, де ви боретеся з ворогами, використовуючи різну зброю. Переміщуйтесь через різні портали на різні етапи, покращуйте стікмена та станьте справжньою бойовою машиною!

Як грати

Візьміть участь у квестах повних битв

Подорожуйте по 2D ландшафту, збирайте зброю та боріться з різними ворогами. Відчуйте мікс випробувань на виживання, битв з босами та розвитку персонажа.

Використовуйте різну зброю

Ви можете озброїти свого Стікмена різноманітною зброєю, включаючи луки, сокири та мечі, щоб вийти переможцем з битви. Проявіть свої бойові навички та володійте зброєю з силою проти ворогів, що надходять в тулуб.

Підвищуйте рівень свого персонажа

По мірі проходження гри ваш персонаж підніматиметься на рівень, пропонуючи вам вибір постійних покращень вашої майстерності. Разом з цим вороги також стають складнішими в перемозі, тому вам доведеться використовувати ніндзя-прийоми стікмена, щоб знищити їх.

Збирайте предмети та монети для покращення здібностей стікмена

Збирайте різноманітну потужну зброю зі схованих скарбниць на кожному рівні та надягайте її на свого стікмена, щоб здобути більше сили. Збирайте якомога більше монет і використовуйте їх для покращення зброї та стійких покращень для персонажа.

Інші ігри подібні до цієї

Для більшої кількості захоплюючих ігор подібних до цієї, перегляньте наші ігри про стікменів. Іншими популярними варіантами є Stickman Parkour 3 та Turbo Dismounting.

Дата виходу

Червень 2022 року

Розробник

Stickman Archero Fight розроблена Артуром Стогнім.

Платформа

Веб-браузер (комп'ютер та мобільний)

Останнє оновлення

14 груд. 2022 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама