Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Tic Tac Toe Online

Рейтинг:
7,9
(115 624 голосів)
Розробник:
Code This Lab
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Грайте в гру Tic Tac Toe Online - класичну гру в хрестики-нулики. Ви можете грати в Tic Tac Toe безкоштовно онлайн проти інших гравців, комп'ютера або з другом в локальному мультиплеєрі.

Як грати в гру Tic Tac Toe

Стратегія однакова незалежно від того, чи ви граєте за хрестик чи за нуль. Досягніть зіставлення 3 елементів по горизонталі, вертикалі або діагоналі, щоб виграти гру, а також перешкоджайте своєму супернику в зіставленні 3 елементів перед вами. Ця гра має базовий рівень стратегії, який підходить для гравців всіх вікових груп.

У цій версії гри Tic Tac Toe, ви можете грати у мультиплеєрні онлайн ігри або локальні ігри проти комп'ютера або друга.

Встановіть потрібний рівень складності

Традиційно, гра в хрестики-нулики відбувається на дошці розміром 3х3. У грі Tic Tac Toe Online, ви можете розширити розмір дошки до 5х5 або 7х7, це дозволить насолодитись більш складною грою і викликати більше емоцій! В цих розмірах дошки дозволено зіставляти 4 елементи замість 3, а це повністю змінює гру.

Іграйте в онлайн-мультиплеєр

Опція гри в хрестики-нулики з іншими гравцями в режимі онлайн є просто чудовою. Зараз маєте два варіанти: швидкий матч або створення власної гри. Вибераючи швидкий матч, ви автоматично потрапляєте в випадкову гру з іншими гравцями гри Tic Tac Toe Online. Ви зможете боротися з ними і вступати в повторний матч стільки разів, скільки вам захочеться.

Інші класичні ігри

Хрестики-нулики - це класика для всієї родини. Вона дуже проста, і ви можете грати в цю гру у будь-якому місці зарисувавши сітку на аркуші паперу. Подивіться також інші улюблені сімейні настільні ігри в нашому розділі. Ви можете спробувати гру в Руммікуб, Уно, З'єднай 4, Лудо та багато інших цікавих настільних ігор.

Дата випуску

Жовтень 2018 року

Розробник

Гру Tic Tac Toe розроблено Code This Lab.

Платформа

Веб-браузер (стаціонарний і мобільний)

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама