Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Tower Defense Clash

Рейтинг:
8,7
(38 508 голосів)
Звільнений:
серпень 2023 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)

Tower Defense Clash - це гра в жанрі оборони вежі, де ви захищаєте замок від постійних нападів чужинців. Розміщуйте свої вежі, покращуйте їх і тримайте орду подалі від замку. Прогресуйте через унікальні рівні. Все залежить від здатності передбачувати події!

Як грати

Почніть своє путешествие

Завершіть вашу мету як вищий майстер баштової оборони, якому доручено захистити ряд замків від наступу ворогів. У цій місії ви зіткнетеся з різними ворогами, будуватимете й покращуватимете міцні оборонні споруди та використовуватимете розмаїті заклинання, щоб знищити нападні орди.

Підготуйте захист

Розпочніть перший рівень та спробуйте свої сили. Перед кожною хвилиною ворожого наступу є період очікування, під час якого ви можете спланувати стратегію та побудувати оборонні споруди. Кожна з оборонних споруд має свою унікальну здатність, таку як довгодальність лучництва або широкий зондіяльний радіус дії. Розумно вибирайте місця розташування веж.

Покращуйте та використовуйте заклинання

Золото, одержане у битвах, одразу ж потрапляє в ваш кишеньковий бюджет. Використовуйте це золото під час бою, щоб створювати нові вежі та покращувати наявні. Застосовуйте свої заклинання на великі групи ворогів, щоб зупинити їх на ходу.

Переходьте в недосліджені землі

Продвигайтесь глибше по шляху перемоги в непізнані території та складніші битви. Під час проходження рівнів вас очікує низка унікальних оборонних споруд та безліч нових заклинань. По завершенні кожного рівня вам буде виставлятись зіркова оцінка. Якщо ви бажаєте покращити свій результат, можете повторити рівні!

Більше ігор, подібних до цієї

Iгри з жанру оборони вежі надзвичайно захоплюють і є одними з найкращих безкоштовних ігор, якими можна грати в Інтернеті. Після того, як ви перемогли в багатьох битвах у "Tower Defense Clash", спробуйте Tower Swap та оригінальну гру Bloons Tower Defense 4.

Дата виходу

березень 2023 року

Платформа

Веб-браузер (писюковий та мобільний)

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама