Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Awesome Tanks 2

Рейтинг:
9,0
(9 792 голосів)
Звільнений:
березень 2021 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Awesome Tanks 2 - це гра про танки, де ви боретеся з іншими танками на 2D-арені, рухаючись зверху вниз. Зробіть тактичний поворот, щоб сховатися та стріляйте своїми гарматами, щоб знищити ворожі танки! Швидкий темп гри робить неможливим відірватися від неї.

Як грати

Знищуйте танки

Ви починаєте гру з $0 та повинні прогресуввати по рівням за рахунок знищення ворожих машин та збирання монет. В кінці кожного рівня ви будете нагороджені монетами, які здобули під час гри та які можете витратити на покращання своїх властивостей та зброї.

Оновіть свій арсенал

За рахунок оновлення озброєння ви можете отримувати задоволення від знищення танків за допомогою гармат, вогнеметів, лазерних променів, ракет тощо.

Покращання ваших властивостей, особливо броні, допоможе захистити ваш танк від потужного вогневого обстрілу. Швидкість руху також знадобиться під час маневру з ухилення від обстрілів, зокрема самонавідними ракетами!

Просування по рівнях

Кожен рівень стає дедалі складнішим і дає більші винагороди на придбання оновлень. Вам постійно необхідно купувати оновлення, щоб мати можливість долати ворожі військові сили, які постійно зростають, а також знищувати супертанки, які мають набагато більше хіт-поїнтів (HP). Якщо для вас стає занадто складно грати, ви можете переналаштувати рівень складності!

Заробляйте досягнення

У Awesome Tanks 2 є чудове меню статистики, яке відображає кількість танків, яких ви знищили, та загальний рівень завданих вами пошкоджень, тому не стримуйте себе. Ваші досягнення також відображатимуться у меню статистики.

Більше подібних ігор

Вам подобається грати у екшн-ігри про танки з принципом пересування "зверху вниз"? Спробуйте SuperTanks та Tanko.io, щоб зіграти у дві такі ігри, які також підтримують онлайн-битви. Перегляньте наші ігри про танки, щоб дізнатися більше!

Особливості

  • Захоплююча та швидка динаміка гри
  • Тактично спроектовані битви на арені
  • Модернізуйте свій танк за допомогою потужного арсеналу оновлень
  • Заробляйте гроші, рухаючись по 15 рівнях

Дата випуску

Липень 2012 року

Розробник

Awesome Tanks 2 розроблена Олександром Гетте. Ця версія розроблена Mad Buffer.

Платформа

Веб-браузер

Управління

  • Клавіші WASD або стрілок для пересування
  • Ліва кнопка миші для стрільби
  • Клавіші цифр, щоб міняти зброю
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама