Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Click Click Clicker

Рейтинг:
9,0
(35 834 голосів)
Розробник:
Blacktabb Games
Звільнений:
лютий 2024 р.
Останнє оновлення:
березень 2024 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

Click Click Clicker - це гра-клікер, де ви заробляєте гроші, натискаючи кнопки на екрані. Розблокуйте різні кнопки, стилі курсору, теми та музику. Покращуйте ваш дохід і курсори, щоб швидко розбагатіти!

Як грати

Натисніть кнопку

Click Click Clicker - це типова гра жанру клікер. Ви натискаєте на кнопку, щоб натиснути на іншу кнопку. Просто натисніть на кнопку, покращуйте ваші навички та отримуйте нові блискучі кнопки за вашу важку працю.

Покращуйте ваші навички

Схоже на багато інших клікерних ігор, ви починаєте з одного скромного кліку. З кожним кліком ви заробляєте гроші, які ви витрачаєте на покращення. Ці покращення можуть включати збільшення вашої пасивної здатності заробляти гроші, суми грошей, яку ви заробляєте за клік, або кількості курсорів, які ви маєте.

Налаштовуйте зовнішній вигляд

Click Click Clicker - це гра, в якій ви отримуєте нові блискучі речі з мінімальними зусиллями. Ви можете налаштувати все у цій грі: фони, музику, курсори та кнопки. Але ви повинні вкласти зусилля, щоб розблокувати їх! Продовжуйте натискати або спокійно заробляти гроші, поки не досягнете цілі.

Більше подібних ігор

Якщо ви вже стали багатим в Click Click Clicker, спробуйте інші наші безкоштовні ігри клікери. Є сотні інших, які ви можете спробувати. Дві дуже популярні гри цього жанру - Doge Miner 2 і Idle Breakout. Переконайтесь і зазирніть у них наступними!

Дата релізу

Лютий 2024 року

Платформа

Веб-браузер (настільні та мобільні)

Останнє оновлення

21 бер. 2024 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама