Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Duck Life 2

Рейтинг:
9,1
(12 161 голосів)
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформи:
Browser (desktop-only), App Store(iOS, Android)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Duck Life 2 - це гра з качиними перегонами та різними рівнями тренувань для покращення вашої спортивної майстерності. Після достатнього тренування ви берете участь у "квадриатлоні" для качок, де перевіряються ваші навички бігу, лазіння, плавання та польоту. Просто ще один день у житті качки!

Як грати

Основи

У Duck Life 2 ви розпочинаєте тренування основних навичок своєї качки: біг, польот, лазіння та плавання. Якщо ви берете участь у перегонах без тренування, ви програєте. Успішна качка завжди фінішує першою в будь-якому перегонах, і саме це вам потрібно зробити, щоб розблокувати наступний рівень.

Рівні

Говорячи про рівні, у цій грі ви маєте подорожувати п'ятьма країнами як олімпійська качка. Ось список країн у порядку:

  1. Шотландія
  2. Англія
  3. Єгипет
  4. Гаваї
  5. Японія

Прогрес

Розвиток навичок вашої качки є головною складовою гри. Для цього потрібна грошова одиниця.

Ви заробляєте монети у Duck Life 2 шляхом збору їх під час тренувань та перемог у перегонах. Ви можете використовувати золоті жетони, щоб купити корм для качок, який збільшує їх енергію - важливий фактор для перемоги у перегонах.

Монети також можна використовувати для підвищення максимального рівня після того, як вашу качку розкручено на тренуваннях до межі. Після перемоги у перегонах, ви також розблокуєте нові шапки та відтінки шкіри.

Інші ігри

Якщо вам подобається бути спортивною качкою, у серії Duck Life є й інші ігри. Наступні ігри, які варто перевірити, це Duck Life 3 та Duck Life 4. Перегляньте наші ігри бігалки, щоб знайти схожі ігри, як Duck Life.

Розробник

Wix Games

Дата оригінального релізу

Травень 2011

Оновлення до HTML5

Жовтень 2017
Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама