Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Duck Life 4

Рейтинг:
8,5
(40 606 голосів)
Звільнений:
жовтень 2017 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформи:
Browser (desktop-only), App Store(iOS, Android)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Duck Life 4 - це гра перегонів качок, що відбувається після заборони генетично модифікованих качок. Пройшов рік після заборони генетично модифікованих качок, і тепер вам належить перемогти чемпіона світу. Тренуйте свою команду качок, щоб змагатися на шести нових локаціях у всьому світі.

Що нового

Генетично модифіковані качки тепер заборонені, але є один гонщик, який панує над усіма - це Френк Вогняна Качка. Вам належить перемогти його, коли ви дістанетеся до фінального етапу, який розташований у ямі вогняного вулкану.

Команди качок

У грі Duck Life 4 є більше відчуття прогресу, ніж у попередніх іграх. Тепер ви маєте великий вибір качок з різнобарвними лівреями. Після вибору першої качки ви можете купувати нових качок у магазині, щоб розширити свою команду. Створіть унікальні сильні сторони для кожної качки і використовуйте їх на свою користь.

Більше свободи

Цього разу в головному меню виступає невелике фермерське містечко під назвою Грассленд, де місцеві качки пропонують перегони та тренування. Виконуйте завдання від місцевих жителів і заробляйте запрошення на головну подію.

Нові етапи

Рівні в грі Duck Life 4 володіють власним візуальним і музичним стилем. Тренувальні рівні також мають нові макети і виклики порівняно з попередніми частинами Duck Life. Шість основних рівнів у грі Duck Life 4:

  • Луг
  • Болото
  • Льодовик
  • Гори
  • Місто
  • Вулкан

Як грати

Основи

Для гри в Duck Life 4 спочатку потрібно тренувати основні навички качок. Ці навички включають біг, польот, сходження та плавання. Ви повинні вдосконалити ці навички, щоб перемагати в гоночних турнірах, тому важливо тренувати їх у першу чергу. Коли ви готові до перегонів, просто спостерігайте, наскільки добре виступає ваша качка!

Прогрес

Тренування качок є важливим для заробітку валюти, яка в свою чергу дозволяє рухатися вперед. Збирайте монети під час тренувань і купуйте корм для качок, щоб підвищити рівень їх енергії. Оскільки в грі Duck Life 4 є магазин косметики, ви також можете використовувати монети на закуповування капелюхів та качиних яєць для висиджування нових качок для вашої команди!

Інші ігри

Якщо вам подобається бути качиним спортсменом, у серії Duck Life є інші ігри. Перевірте також гру Duck Life: Space і гру Duck Life: Battle. Перегляньте також наші ігри бігання для подібних ігор до гри Duck Life.

Розробник

Розробник гри Duck Life 4 - компанія Wix Games.

Платформи

Цю гру можна грати у вашому веб-браузері, а також у вигляді додатків для Android і iOS.
Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама