Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Duck Life 3

Рейтинг:
9,1
(27 595 голосів)
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформи:
Browser (desktop-only), App Store(iOS, Android)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Duck Life 3 - це гра про качині перегони з генетично модифікованими качками, які розвиваються у міру вашого прогресу. Виберіть одну з чотирьох порід качок і еволюціонуйте під час виконання кожної ліги. Так само, як і в попередній грі, тренування є важливим, щоб підвищити рівень вашої качки та покращити її здібності.

Що нового

Еволюція

Duck Life 3 покращує гру Duck Life 2, введенням чотирьох основних качок з різною статистикою, які еволюціонують після завершення ліги. Кожна ліга має зовсім інше оформлення та новий набір тренувальних пристроїв.

Ліги

У грі є три ліги, кожна з яких відбувається в різних місцях порівняно з першою грою. Кожна ліга складається з кваліфікаційних змагань та фіналу. У лізі «любителів» перегони відбуваються на фермі, ймовірно, тій самій, де фермер винахідливо створив генетично модифікованих качок.

Ліга «професіоналів» відбувається в Лондоні, а ліга «еліти» — на Великодньому острові. Як ви просуваєтесь через ці ліги, рівні тренування стають складнішими.

Як грати

Основи

Щоб грати в Duck Life 3, спочатку потрібно тренувати основні навички качки. Вони включають біг, польот, сходження та плавання. Тренування цих навичок перед участю у перегонах є вирішально важливим аспектом гри. Коли ви готові до гонок, ви просто спостерігаєте, наскільки добре виступає ваша качка!

Просування

Тренування також допомагає заробляти валюту, яка потрібна для вашого прогресу. Збирайте якомога більше монет під час тренувань і купуйте корм для качок, щоб підвищити рівень їх енергії.

Більше ігор

Якщо вам подобається бути качиним спортсменом, у серії Duck Life є ще багато інших ігор. Рекомендуємо також спробувати гру Duck Life 4 та гру Duck Life: Космос. Зацікавлені в бігових іграх? Перегляньте наш вибір бігових ігор, схожих на Duck Life.

Розробник

Duck Life 3 розроблена компанією Wix Games.

Дата випуску

  • Оригінальна дата випуску: 2011 рік, травень
  • Оновлено: жовтень 2017 року

Продовження

Наступною грою у серії після Duck Life 3 є захоплююча гра Duck Life 4. Довго після виходу оригінальних 4 ігор Duck Life, компанія Wix Games також випустила гру Duck Life Space.
Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама