Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Skillfite.io

Рейтинг:
7,9
(28 630 голосів)
Розробник:
Gatarn Games
Звільнений:
вересень 2023 р.
Останнє оновлення:
квітень 2024 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

Skillfite.io - це MMORPG .io гра, розташована у великому відкритому світі з можливістю грати до 100 гравців. Збирайте матеріали, щоб створювати спорядження та підвищувати рівень ваших навичок для PvP-битв. Досліджуйте просторий світ, повний несподіванок. Ви можете долучитись до гільдії або грати самостійно. Почніть розвивати свої навички та станьте вправним бійцем!

Як грати

Почніть з нуля

Skillfite має багато особливостей, які нагадують олдскульні браузерні MMORPG, такі як Runescape. Починаючи як новачок 1-го рівня без спорядження та досвіду, вам доведеться використовувати пиломатеріали, добувати каміння та полювати на рибу, щоб покращити свої навички та забезпечити себе під час битв з низькорівневими ворогами, наприклад, зайцями.

Збирайте ресурси та створюйте предмети

Використовуйте отримані матеріали від рубання та добування для виготовлення захисного спорядження та зброї для нападу. На початку гри ви можете створювати предмети з деревини, яку ви отримали, але вскоріші можна знайти каміння, видобути мідь та виготовити щось трохи краще. У Skillfite.io доступні 15 типів ресурсів.

Розвивайте свої навички

Покращуйте свої навички, щоб відкрити можливості для кращих ресурсів. Наприклад, коли ви досягнете 5-го рівня навиків рубання дерев, зможете поламати великі соснові дерева. Цілком варто нападати на тварин, навіть мирні, оскільки вони залишають лут, що може бути корисним.

Досліджуйте різні зони

У Skillfite.io є різні зони для дослідження. Переміщайтеся по карті та відвідуйте непвп, пвп та високоризиковані пвп зони. В високоризикованих пвп зонах можна створювати команди та боротися з гравцями будь-якого рівня. Також можна укладати угоди з гравцями у всіх зонах.

Більше ігор подібних до цієї

Якщо вам подобається грати у масові онлайн-ігри, зазирніть до нашої величезної колекції ігор io. Тут є багато популярних та цікавих назв в цій категорії. Два з найпопулярніших та улюблених наименувань - 1v1.LOL та Agar.io.

Дата виходу

Серпень 2023 р.

Розробник

Розробник Skillfite.io - Gatarn Games.

Платформа

Веб-браузер (комп'ютер і мобільний)

Останнє оновлення

23 квіт. 2024 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама