Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Ev.io

Рейтинг:
9,1
(231 917 голосів)
Розробник:
eviocontact
Звільнений:
липень 2021 р.
Останнє оновлення:
грудень 2023 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Вікі-сторінки:

Ev.io - це мультиплеерна гра у жанрі FPS, яка відбувається на футуристичній арені. Гра має тактичний дизайн рівнів, схожий на Halo, Destiny та Quake. У вас є різноманітна зброя та здібності, які можна використовувати в свою користь на полі бою. Клацніть, щоб одразу перейти до бою!

Як грати

Щоб грати в Ev.io, просто клацніть, щоб випадково потрапити в гру. Ви зможете грати вільні та командні смертельні поєдинки.

Рівні

У грі Ev.io є кілька науково-фантастичних рівнів. Використовуйте футуристичну архітектуру тактично, щоб отримати перевагу. Подвійний та потрійний стрибки допоможуть вам досягти високих місць і здивувати супротивників нападом згори.

Зброя

У грі Ev.io є різноманітні види зброї. Ви маєте три можливі зброї за замовчуванням. Щоб змінити зброю за замовчуванням, дивіться нижче. У грі ви знайдете гвинтівки, ракетні запускачі та іншу зброю, розкидану по карті в певних місцях, що дадуть вам перевагу.

Здібності

У грі Ev.io доступне просте дерево здібностей, яке включає в себе висоту стрибка, кількість боєприпасів, телепорт, стійкість та швидкість перезарядки. Ви також можете змінити зброю за замовчуванням зі сторінки здібностей.

Схожі ігри жанру IO

Ev.io - це нове покоління браузерних онлайн-шутерів. Ці безкоштовні шутери часто мають тактичний геймплей зі швидкими ближньо- та дальньобойними боями.

Інші популярні ігри цього жанру включають Shell Shockers та Krunker. Ці безкоштовні браузерні ігри мають однаковий геймплей з власним унікальним стилем. Відвідайте нашу категорію шутерів від першої особи для більшого вибору!

Дата випуску

Січень 2021 року

Платформа

Веб-браузер

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама