Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Minecraft Tower Defense

Рейтинг:
8,8
(53 550 голосів)
Звільнений:
січень 2015 р.
технології:
Flash (emulated)
Платформа:
Browser (desktop-only)

Як довго ви зможете вижити проти натовпу у грі Minecraft Tower Defense, яка надихнута майнкрафтом, і є класичною грою в жанрі оборони веж?

Незважаючи на те, що на ринку сьогодні представлено безліч ігор в жанрі оборони веж, жодна з них не схожа на Minecraft Tower Defense. Ця захоплююча браузерна гра поєднує елементи культової гри Minecraft з простою та захоплюючою стратегією оборони веж. З типовою піксельною графікою Minecraft, ця гра точно привабить вас, а шанувальники оригіналу будуть насолоджуватися цією версією оборони веж!

Щоб підготуватися до набігів страхітливих істот, вам потрібно спершу створити вигнутий шлях до вашої оборонної вежі. Після цього ви зможете побудувати різні оборонні вежі і пастки - серед них є вежі, що кидають яйця, водяні ями і вежі лучників та багато іншого. Ваша оборонна мережа буде захищати вашу вежу від істот, і ви будете отримувати додаткові ресурси за кожну знищену істоту. Між хвилями ви зможете покращувати вежі і пастки, і будувати додаткові засоби оборони. Як довго ви зможете вижити? Яка буде ефективність вашого укріплення?

Особливості

  • Вибирайте з багатьох оборонних веж і зброї
  • Побудуйте складний шлях для змусу ворогів помилятися
  • Намагайтеся вижити якомога більше хвиль!

Платформа

Цю гру можна грати у веб-переглядачі завдяки Ruffle. Перегляньте наші Flash ігри для отримання додаткової інформації.

Розробник

Minecraft Tower Defense створено компанією antimYT.

Реклама

Більше ігор у цій серії

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама