Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Stickman World War

Рейтинг:
9,3
(160 332 голосів)
Розробник:
Sergey Mezhakov
Звільнений:
травень 2021 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформи:
Browser (desktop-only), App Store(Android)
Класифікація:

Stickman World War - це гра-стратегія у 2D-форматі з динамічною кампанією, кожен етап якої має свою унікальну тематику. Вона є сучасним аналогом гри Stickman Clans завдяки використанню у ній сучасного озброєння, юнітів і будівель. Окрім режиму кампанії, ви можете взяти участь в онлайн-битвах!

Притримуйтеся кампанії

Попереду вас чекає довгий шлях битв! Маршрут кампанії Stickman World War проведе вас через безліч різноманітних тематичних етапів: від апокаліпсису до кіберпанку та Зоряних війн. Ви повинні обороняти свою базу від ворожих стікменів, озброєних великою кількістю зброї та військової техніки. Коли настане відповідний момент, перетинайте лінію розміщення супротивника, щоб знищити його базу. Вам належить виконати більше 50 унікальних завдань!

Посилюйте свою військову міць

В арсеналі ви можете прокачувати свою армію та нафтовиків, посилюючи юніти, роблячи їх більш захищеними та кращими у носінні нафтових грошей. У магазині також є тимчасові внутрішньоігрові баффи, придбання та використання яких сприятиме заробленню нафтовиками більше грошей або дозволить вам провести килимове бомбардування ворожих територій.

Виживайте у нескінченних напливах ворога

Режим виживання випробовує ваше стратегічне планування та міць вашої армії. Чим довше ви зможете справлятися з напливами ворожих стікменів, тим більше грошей ви заробите для прокачування ваших юнітів і бази.

Бийтеся онлайн

Ви можете відразу зайти у багатокористувацький онлайн-режим і перевірити, наскільки ефективні ваші стратегічні навички у боях в реальному часі з гравцями з усього світу.

Інші подібні ігри

Ознайомтеся з нашим розділом ігор-стратегій, щоб зіграти у ще більше захоплюючих ігор цього жанру. Stickman World War черпає натхнення з таких ігор, як Age of War і Stick War.

Дата випуску

Травень 2021 року

Розробник

Гра Stickman World War була розроблена Сергієм Межаковим. Цей розробник випустив ще кілька відмінних ігор - Stickman Supreme Duelist 2 і Stickman Destruction 3 Heroes.

Платформи

  • Веб-браузер
  • Android

Управління

Миша

Відео ігрового процесу

Реклама

Більше ігор у цій серії

Google Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама